Форумски весник

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
Има ли некој за техничка подршка да се пријаве?

И сакам да ги прашам Sagittarius, Bum-Bum,Coelho и Knife што направија со нивните статии?
Леле многуу сум слаба со време...
Ама еве сега четврток не се работи..ке седнам...ке мислам само на неа и ке ја напишамм :zelen
 
  • Like
Реакции: Selma

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,266
9,107
1,683

неам нерви со алманахот....таман го почнав......се ми појде јабана од на десктоп
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
НЕколку се откажаа, техничак подршка нема, јас колку можев средував ама не можам сама.
Останаа да се средат уште 2 колумни и насловната за овој број.

Auditore ќе можеш да направеш насловна?
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Мислев, мислев и решив тоа што е средено и да средам уште 1-2 статии и околу 1ви или 2ри ќе прикачам на issu најверојатно па ќе постирам линк овде.

Доколку некој сака да направи насловна нека пише во темава.
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Мислев, мислев и решив тоа што е средено и да средам уште 1-2 статии и околу 1ви или 2ри ќе прикачам на issu најверојатно па ќе постирам линк овде.

Доколку некој сака да направи насловна нека пише во темава.
Ајде на 1ви,нека биде тоа роденденски поклон за мене(party) :p
Насловната може да ви биде со торта со 22 свеќички за мене:giggle
 
  • Like
Реакции: Selma