Форумски весник

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Нова рубрика во весникот „Во очите на другите“ (можеби ќе го сменине името) ќе ја пишуваат Гонзо и The_Mayor. Во првиот број ќе биде parvati, сег ани фали жртва за во досието предлози може овде или кај мене во порака, п акој највеќе е предложен за него ќе се напише досие.
 
  • Like
Реакции: Ludaca and Bum-Bum

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,495
14,409
1,683
во светот на бајките
сакам јас да правам интервјуууууууууу....:place

многу сакаааммммм, или чат пат колумни да пишувам......

кој е пријавен за таа работа да станиме партнери.....:unsure
на интервју кај Јами Кити и Мели :rofl
 
  • Like
Реакции: Kitty

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Нова рубрика во весникот „Во очите на другите“ (можеби ќе го сменине името) ќе ја пишуваат Гонзо и The_Mayor. Во првиот број ќе биде parvati, сег ани фали жртва за во досието предлози може овде или кај мене во порака, п акој највеќе е предложен за него ќе се напише досие.
Еве мене ставете ме во досие :p
 
  • Like
Реакции: Selma

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
Нова рубрика во весникот „Во очите на другите“ (можеби ќе го сменине името) ќе ја пишуваат Гонзо и The_Mayor. Во првиот број ќе биде parvati, сег ани фали жртва за во досието предлози може овде или кај мене во порака, п акој највеќе е предложен за него ќе се напише досие.
Ако нема заинтересирани може за мене :)
 
  • Like
Реакции: Selma

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Ќе има за секој член по една сторија од мене и гонзе, ама многу бавно излегуваат весниците. Ние во 2 часа правиме приказна.
Но нема да откриваме кој е нареден за во весникот, нека биде поинтересно.:biggrin
 
  • Like
Реакции: JaMi, Bum-Bum and Selma

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,495
14,409
1,683
во светот на бајките
може ли јас трач вести...од земјата и светот за познатите личности|-(
е ај за игрите поарно...оти за трач вести не ме бива....(shake)
јас само за поозбилни вести сум....
хахахха сестро сеа изјасни се или те бива или не те бива :unsure:rolleyes:(wasntme):giggle :*
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Има ли некој за техничка подршка да се пријаве?

И сакам да ги прашам Sagittarius, Bum-Bum,Coelho и Knife што направија со нивните статии?