1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 26 октомври 2014.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Во овој број ќе читате интервју со
  tebv4trbv.jpg
   
  На JaMi, existence, Lady* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Не бев активна долго време знам како изгледаше првиот форумски дневник кој се изгуби и сега кога разгледував неколку броја на весникот едноставно само да кажам БРАВО за иницијативата пак да се врати во живот форумскиот весник, до @Makedonec кој е најодговорен за тоа и до сите црнобели за интересните интервјуа :)
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Весникот од сега ќе се издава на секои 3 месеци.
   
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Како тргнало годишен билтен ќе стане :biggrin
   
  На escape и Aristokrat им се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Тоа зависи од членовите. Може и децениски да биде:D
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  НАСКОРО!!!!!
  sooncb12.PNG
   
  На escape, Luckky, violetmoon и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ќе има уште броеви од весников?
   
 8. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Штом е наскоро од март месец, полека има време до март 2017та :biggrin
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Излезен е тој „наскоро“.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185

Сподели: