Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Темава ја отварам за да можеме да дискутираме околу форумскиот весник ,,Црнобело". Ние како тим кој работи на весникот ќе можеме во темава да ве известуваме за се околу весникот, а вие како читатели тука ќе можете да поставувате прашања и да давате предлози околу истиот.
Темата Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување ќе служи исклучително за пријавување. Секој оној кој ќе сака да стане дел од ЦБ тимот или ќе сака да предложи некој за да биде дел од ЦБ тимот, тоа ќе може да го направи во темата за пријавување.

gfh.png
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Форум без црни хроники , кој кого банирал, кој со кој се искарал, кој си го исекол пенисот заради девојката...едноставно не бидвит.
Само розево си пишите, ќе помислам дека за латас работите.
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Што теми се отворија за весников...
Јас и во другата тема си го кажав мислењето, направете да изгледа по сериозно.
По сериозно околу дизајнот, и без коцки у боја и смајлиња во текстовите. :zelen
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Да вработите лектор. А тоа сликите од форумџиите кои ги ставате, ставајте ги убаво, а не принтскрин и закачи ја.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,403
5,905
1,683
Disco
И дефинитвно Дејвид Мојс се согласи на ексклузивно интервју за Црно Бело форум. Тоа е првиот случај на селебрити кој ќе гостува на црно-белите страници (ок, не е баш којзнае шо селебрити) но никогаш не се знае, еден ден може да освои светско и да биде општо познат.:D