Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,995
9,625
1,683
Normandy
Луѓе дајте намалете малку бре, има ли смисла да го тролате човекот? Се` што имате против него, пишете си по приватни, не треба оваа тема да ја расипувате.
 

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
31
а зотшо не го печатите весникот и посел може и да го продавате и да собеерет енекој денар за форумот
 
  • Like
Реакции: Makedonec

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Може, јас ќе им купам десетина уште при првото печатење.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
НАСКОРО!

cb8.jpg
 
Последна промена:

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
31
ее бравос сега се гледа слика хехе цветови ке гледаме во весникот хехе може да ставите и малку попровокативно нешто некоја од форум да направи сесија слики хехехех одма има ко алва да се продаде вессникот
 
  • Like
Реакции: diva orhideja

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
ее бравос сега се гледа слика хехе цветови ке гледаме во весникот хехе може да ставите и малку попровокативно нешто некоја од форум да направи сесија слики хехехех одма има ко алва да се продаде вессникот
Ќе има по нешто и од тоа во овој број хехе
 
  • Like
Реакции: коста