1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.5)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 28 декември 2014.

1. JaMi

JaMi Староседелец

Зачленет на:
    22 февруари 2012
    Мислења:
    6,492
    Допаѓања:
    14,404
    Нашите души (зборам за луѓето од тимот) беа прекрасно празнично исполнети и украсени ,жал ми е што не можеше да ја осетиш таа рефлексија и во твоите очи.

Кажаа веќе неколку члена дека не може весникот да биде осуден на критики доколку не е прочитан. Нормално дека примаме и добредојдени се секакви критики а најубаво ги примаме лошите критики како мотив да бидеме уште подобри. Не чинеше дизајнот,го подобривме,баравте да нема копи-пејст од форум и тоа го променивме... Но би сакала да слушнам добри аргументи за лоша критика,но не прифаќам критика на не прочитан весник. :)

Прочитав дека сме се собрале и правиме нешто од што имаме време на претек и досадно ни било...патем сите сме со обврски,учења,работа така да слободното време со задоволство го користиме релаксација со весникот. Целта можеби и не е толку за да оживее форумот,колу што е дружењето и размменувањето на позитивни енергии.
    Зошто ние би домкнале некој со сила?! Ајде земи прави весник со цел да донесеш нови членови ако тебе тоа ти фали овде,реализирај го тоа,немам ништо против. :)
    Сите што се чувстуваат убаво овде си седат или наминуваат по некогаш... весникот напоменав со која цел е според мене..
    П.с.Ти благодариме на критиките,но кога ќе имаш време прочитај ги соджрините па наврати пак за да ни дадеш нови сугестии.Добредојдени се во секое време.
    Среќни празници!

На Saladin, 4FUN, Electra и уште 2 други им се допаѓа ова.
  2. Makedonec

Makedonec Модератор
    Член на администрација

Зачленет на:
    15 јуни 2014
    Мислења:
    1,466
    Допаѓања:
    1,185
    Требаше украси да ставиме да прочитаат некој
    по секташки ќе беше
    +.+

3. Electra

Electra Неонка
    Член на администрација Админ

Зачленет на:
    16 февруари 2012
    Мислења:
    2,048
    Допаѓања:
    6,666
    А зошто мислиш дека нема скриени симболи? :biggrin Уште не сте ги нашле.
    Прост пример. Уште на самиот почеток...
    illuminati.png

На MoonFairy, JaMi, 4FUN и уште 2 други им се допаѓа ова.
  4. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Знаев!!! :)

На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Makedonec

Makedonec Модератор
    Член на администрација

Зачленет на:
    15 јуни 2014
    Мислења:
    1,466
    Допаѓања:
    1,185
    само кај хороскопот нема притаени украси :-P

очекувам мислење за весникот од @*Hera* затоа што она се врати само поради него
    би ми значело

6. 4FUN

4FUN Староседелец

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    894
    Допаѓања:
    1,987
    Поради еуфоријата која што ми ја пренесе мојата зимска убавица Јами повторно влегов на форумот да го видам и прочитам весникот.
    Искрено најубавото нешто што сум видел оваа година на форумот.
    Ми се допаѓа тоа што тимот е составен од супер членови,најголем + за @Electra што влезе во тимот по инсистирање на Јами (така Јами ми кажа )а сега уште еден голем лајк за @Saladin.
    Позитивно сум изненаден и за враќањето на @Luckky !
    (bravo)
    Секоја чест дечки за текстот за Парвати.Мислам дека е он единствениот член што искрено заслужува таква посвета.

На Electra, Makedonec и JaMi им се допаѓа ова.
  7. JaMi

JaMi Староседелец

Зачленет на:
    22 февруари 2012
    Мислења:
    6,492
    Допаѓања:
    14,404
    Фала ти бејб за пофалбите,ѕвездите и месечината се виновни за составот на тимот. (hug)

8. Selma

Selma Ingenious

Зачленет на:
    15 февруари 2012
    Мислења:
    4,375
    Допаѓања:
    7,071
    Најголем лајк за овој број,навистина убаво скоцкано. продолжете вака.

Аресува ми се- како што би рекла една другарка :D

На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: