Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.4) | Црнобело Форум

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.4)

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Ви благодариме за добрите и лоши коментари. За следниот број ќе ги имаат во предвид предлозите што ги дадовте, и ќе го направат подобар. :)

П.С. Интервјуто е супер. :)
 

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
Добар е.
To be honest, еротскиот дел особено ме изненади, не сум го сретнал по форумов, прв пат го прочитав и останав со подотворена уста. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Добар е.
To be honest, еротскиот дел особено ме изненади, не сум го сретнал по форумов, прв пат го прочитав и останав со подотворена уста. :rofl
И мене ме изненади еротиката, интересно е. Ти благодариме за убавите зборови.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 84 sk_Y ^_-

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,190
5,717
1,683
Disco
ццц...Дејвид Мојс лично ги удостои форумските членови со неговите мудрости а овде еротики ова она...:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
ццц...Дејвид Мојс лично ги удостои форумските членови со неговите мудрости а овде еротики ова она...:zelen
Верувај, јас најмногу се радував што правам интервју со таква ѕвезда и легенда. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Ајде нешто од нов член( се надевам може:zelen). Уште пред да се зачленам, детално го разгледав форумот, особено весниците. И двете ми се допаднаа, па затоа се зачленив.
Е, сега за весникот.......
Пследниов е најдобар досега. Насловната поинаква е пд другите и подобра е. А, и еден предлог. Вака, би можело да има по една загатка, како што предложи @Electra . И на пр. може (од претходно гласање) да се прогласи форумџија на месецот.
И уште еден предлог: може да се напише статија за некоја метропола во светот, а уште подобро би било ако истата таа статија се однесува на македонските градови, села, области- нешто како предлог за одмор( а, може и статија насловена нешто како: "Родниот/то град/село/место на ххххх член").