1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.4)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 23 ноември 2014.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ви благодариме за добрите и лоши коментари. За следниот број ќе ги имаат во предвид предлозите што ги дадовте, и ќе го направат подобар. :)

  П.С. Интервјуто е супер. :)
   
 2. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Добар е.
  To be honest, еротскиот дел особено ме изненади, не сум го сретнал по форумов, прв пат го прочитав и останав со подотворена уста. :rofl
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  И мене ме изненади еротиката, интересно е. Ти благодариме за убавите зборови.
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  ццц...Дејвид Мојс лично ги удостои форумските членови со неговите мудрости а овде еротики ова она...:zelen
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Верувај, јас најмногу се радував што правам интервју со таква ѕвезда и легенда. :)
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Ајде нешто од нов член( се надевам може:zelen). Уште пред да се зачленам, детално го разгледав форумот, особено весниците. И двете ми се допаднаа, па затоа се зачленив.
  Е, сега за весникот.......
  Пследниов е најдобар досега. Насловната поинаква е пд другите и подобра е. А, и еден предлог. Вака, би можело да има по една загатка, како што предложи @Electra . И на пр. може (од претходно гласање) да се прогласи форумџија на месецот.
  И уште еден предлог: може да се напише статија за некоја метропола во светот, а уште подобро би било ако истата таа статија се однесува на македонските градови, села, области- нешто како предлог за одмор( а, може и статија насловена нешто како: "Родниот/то град/село/место на ххххх член").
   
  На Prashina, JaMi и Makedonec им се допаѓа ова.

Сподели: