1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмска музика

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,696

   
  На Altaïr, Outrider и Io Sono им се допаѓа ова.
 2. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
   
  На Io Sono му/ѝ се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099


  Afraid, be not. An emotional cocktail will be released if the melody is played. May the force be with you young padawan.
   
  На Altaïr, MissChievous, Saladin и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Io Sono

  Io Sono Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2015
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  440
  Да ве почестан со една од моите омилени теми:

   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Не дека сум некој јак фан на Мортал Комбат, али шта је - је.


  Цел филм изобилува со јаки, погодени песни, но ова е единствениот саундтрак за кој некогаш сум паузирала филм за веднаш да го најдам. Ежење и вилица паѓање на сценава. Толку. :x
  Песната е Inferno од Graeme Revell, али и онака само делов е кул. :biggrin


  Убаво пишал некој во коментарите, трака пред своето време.
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574


   
  На Saladin и Io Sono им се допаѓа ова.
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,696
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,994
  Допаѓања:
  9,623
  Маестрото на филмската музика, човек што стоплува сечие срце.   
 9. вован1

  вован1 Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 декември 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ноге на музику групе Стонеман
  [​IMG]
  ходају ноге на улицама...
   

Сподели: