Филмска музика

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Не дека сум некој јак фан на Мортал Комбат, али шта је - је.

Цел филм изобилува со јаки, погодени песни, но ова е единствениот саундтрак за кој некогаш сум паузирала филм за веднаш да го најдам. Ежење и вилица паѓање на сценава. Толку. :x
Песната е Inferno од Graeme Revell, али и онака само делов е кул. :biggrin

Убаво пишал некој во коментарите, трака пред своето време.
 
  • Like
Реакции: Хептаграм XI

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
Маестрото на филмската музика, човек што стоплува сечие срце.