1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмови што НЕ би ги препорачале

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Scars, 5 март 2012.

1. Y1K991

Y1K991 Parleur

Зачленет на:
    1 март 2012
    Мислења:
    6,262
    Допаѓања:
    9,105

некако ми е морничав и не разбирам поента

2. Marick14

Marick14 Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,279
    Допаѓања:
    2,353
    Според мене едни од најдобрите хорори, но не би ги препорачал на тие со слабо срце.... :rofl

На Slims му/ѝ се допаѓа ова.
  3. foREVer

foREVer Староседелец

Зачленет на:
    20 март 2012
    Мислења:
    2,227
    Допаѓања:
    3,505
    Last Night. Приказната и не е толку лоша, колку шо е зае*ан крајот. Буквално завршува на пола. Шо треба сеа јас сама да се мислам дали овие двајца се искарале, се развеле, живееле happily ever after? (facepalm)

На Oleri му/ѝ се допаѓа ова.
  4. The Tramp

The Tramp Филмохолик

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,367
    Допаѓања:
    4,942
    The Roommate. Залудно потрошен саат и пол. Филмот нема никаква приказна, катастрофа е. Не го препорачувам на никој. На ИМДБ има 4.6 оцена, ја му дадов 2 (2-ката само поради убавата Минка Кели во улога на Сара Метјуз :sram )

На Slims му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Mystique

Mystique Староседелец

Зачленет на:
    18 јуни 2012
    Мислења:
    753
    Допаѓања:
    1,411
    1.mirror mirror за мене досаден, глуп, и со хумор кој беше се освен хумор.
    2.Last Night погоре foREVer објаснила многу добро зошто не се препорачува, се фино лепо и кога стана најинтересно ..КРАЈ..wtf?
    3. Тој филмот не знам како се вика српско-американски. Многу депресивен со многу неубави сцени. Трагедија за трагедија. И на крај мајката кога пееше приспивна песна пред да ја застрелаат за да си го успие бебето да не го најдат таму кај што го скри таа.

6. Nemirna.

Nemirna. Активен Член

Зачленет на:
    14 февруари 2012
    Мислења:
    116
    Допаѓања:
    84
    Вчера го пуштив да го гледам What happens in Vegas и незнам зошто ама многу ми беше досаден, го исклучив на пола. Исто така не би го препорачала Four weddings and a funeral -.- Мноогу досаден филм. Барем тоа е мое мислење :biggrin

7. Hkakashi

Hkakashi Староседелец

Зачленет на:
    13 јуни 2012
    Мислења:
    1,543
    Допаѓања:
    1,697
    In the land of blood and honey тешки глупости, много нереалан филм. Чисто информативно у Русију на премиеру имало само 15 људи, а у Берлин е бојкотиран,
    Исто не би га препоручија овј нов српски Парада, интересан за гледање ама много лоша порука се извлечуе на крај не е добро такој да се учив млади.

8. The Tramp

The Tramp Филмохолик

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,367
    Допаѓања:
    4,942
    What happens in Vegas не ти е интересен? (facepalm)

На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Nemirna.

Nemirna. Активен Член

Зачленет на:
    14 февруари 2012
    Мислења:
    116
    Допаѓања:
    84
    не :zelen

10. Gemini

Gemini Староседелец

Зачленет на:
    24 мај 2012
    Мислења:
    2,477
    Допаѓања:
    5,079
    New year's eve ..во филмов има толку многу познати актери ама не се поврзани еден со друг се се вртеше околу една голема топка што треба да се спушти за дочек на новата гоина |-( мене филмов досаден ми стана а мислев дека ќе ми биде интересен

Сподели: