1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмови што НЕ би ги препорачале

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Scars, 5 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105

  некако ми е морничав и не разбирам поента
   
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Според мене едни од најдобрите хорори, но не би ги препорачал на тие со слабо срце.... :rofl

   
  На Slims му/ѝ се допаѓа ова.
 3. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Last Night. Приказната и не е толку лоша, колку шо е зае*ан крајот. Буквално завршува на пола. Шо треба сеа јас сама да се мислам дали овие двајца се искарале, се развеле, живееле happily ever after? (facepalm)
   
  На Oleri му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  The Roommate. Залудно потрошен саат и пол. Филмот нема никаква приказна, катастрофа е. Не го препорачувам на никој. На ИМДБ има 4.6 оцена, ја му дадов 2 (2-ката само поради убавата Минка Кели во улога на Сара Метјуз :sram )
   
  На Slims му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  1.mirror mirror за мене досаден, глуп, и со хумор кој беше се освен хумор.
  2.Last Night погоре foREVer објаснила многу добро зошто не се препорачува, се фино лепо и кога стана најинтересно ..КРАЈ..wtf?
  3. Тој филмот не знам како се вика српско-американски. Многу депресивен со многу неубави сцени. Трагедија за трагедија. И на крај мајката кога пееше приспивна песна пред да ја застрелаат за да си го успие бебето да не го најдат таму кај што го скри таа.
   
 6. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  Вчера го пуштив да го гледам What happens in Vegas и незнам зошто ама многу ми беше досаден, го исклучив на пола. Исто така не би го препорачала Four weddings and a funeral -.- Мноогу досаден филм. Барем тоа е мое мислење :biggrin
   
 7. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  In the land of blood and honey тешки глупости, много нереалан филм. Чисто информативно у Русију на премиеру имало само 15 људи, а у Берлин е бојкотиран,
  Исто не би га препоручија овј нов српски Парада, интересан за гледање ама много лоша порука се извлечуе на крај не е добро такој да се учив млади.
   
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  What happens in Vegas не ти е интересен? (facepalm)
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  не :zelen
   
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  New year's eve ..во филмов има толку многу познати актери ама не се поврзани еден со друг се се вртеше околу една голема топка што треба да се спушти за дочек на новата гоина |-( мене филмов досаден ми стана а мислев дека ќе ми биде интересен
   

Сподели: