1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмови со тажен крај

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
   
  На Oleri и Хоуп* им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  [​IMG]
   
  На Lepaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  The box
  [​IMG]
  The road
  [​IMG]
   
 4. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Единствен филм што ме расплакал е филмот за кучето Хачи. Кој не го гледал да го изгледа и да си земе неколку пакетчиња паломи.
  Топло ви го препорачувам.
  [​IMG]
   
  На Slims, Oleri и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 5. Coci8

  Coci8 Староседелец

  Зачленет на:
  26 април 2013
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  55
  "Cruel Intentions" првиот дел
   
 6. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164

  Обично мразам турски филмови и серии, но овој филм е нешто прекрасен и завршува многу тажно.
  Најубав љубовен турски филм дефинитивно !
   
 7. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  One Day
  ааааааа :place :( - жално
   
 8. Furby

  Furby Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  92
  Сите филмој кај шо му умира кучето;(
   
 9. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Титаник :biggrin
   
 10. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393
  Леси....хахахах се зезам.... Sweet November...
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: