Филмови со тажен крај

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Единствен филм што ме расплакал е филмот за кучето Хачи. Кој не го гледал да го изгледа и да си земе неколку пакетчиња паломи.
Топло ви го препорачувам.
 

Lovely*-*

Староседелец
27 мај 2012
230
164
1,043
29
Ohrid
kimmyqueen98.tumblr.com
Обично мразам турски филмови и серии, но овој филм е нешто прекрасен и завршува многу тажно.
Најубав љубовен турски филм дефинитивно !
 

Furby

Полноправен Член
26 јуни 2013
96
92
18
28
Сите филмој кај шо му умира кучето;(