1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмови со тажен крај

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Дали и кој е филмот што сте го гледале со најтажен крај?

  Титаник знам дека ви е на прво место.... :D

  Јас не сум многу по тажните филмови....Tres metros sobre el sielo & Click (Со Адам Сендлер мислам дека беше)
   
  На ~ Скарлетка ~ и Dee Dee им се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  1 000 000 baby
   
  На Luckky, Saladin, Hexasto и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Platoon, The Green Mile, Legionnaire...иначе овие љубовниве не ме дирнуваат баш многу...
   
 4. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  3 METROS SOBRE AL CIELO, Tитаник ми е омилен :) го научив напамет.
  На ниеден филм не сум плачела никад, само на овој плачев.
   
  На Badgirl и Dee Dee им се допаѓа ова.
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Што ме копираш бе. :rofl
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  какоф титаник :nah
  јас сум по овие тужниве....
  филм со најтажен крај според мене у моментов се...има уште многу неможам да се сетам на друг наслов...
  Sweet November( овај со кијану ривс и една плавуша), Fanna ( индиски филм)...земете си неколку ролни тоалет и плачете слободно...
   
  На ~ Скарлетка ~, kones, Dee Dee и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  :D Хахахаха тек сега прочитав дека и ти си плачел на тој филм.. Не те копирам искрено си кажувам.
   
  На Dee Dee и Marick14 им се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Во моментов ми текнува на Never Let Me Go.
   
  На Badgirl, Slims и Saladin им се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Не плачев ептен којзнае колку. :D Али плачев онака од душа. :D Плачев кога потона Титаник. И на Клик кога Адам Сендлер ја посети жена му во болницата.
   
 10. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Јас не плачев на Титаник, на ниеден филм со тажен крај не сум плачела. На три метри под небото ептен плачев незнам зашто. Женски хормони. :D
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: