Филмови со тажен крај

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Дали и кој е филмот што сте го гледале со најтажен крај?

Титаник знам дека ви е на прво место.... :D

Јас не сум многу по тажните филмови....Tres metros sobre el sielo & Click (Со Адам Сендлер мислам дека беше)
 

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
3 METROS SOBRE AL CIELO, Tитаник ми е омилен :) го научив напамет.
На ниеден филм не сум плачела никад, само на овој плачев.
 
  • Like
Реакции: Badgirl and Dee Dee

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
какоф титаник :nah
јас сум по овие тужниве....
филм со најтажен крај според мене у моментов се...има уште многу неможам да се сетам на друг наслов...
Sweet November( овај со кијану ривс и една плавуша), Fanna ( индиски филм)...земете си неколку ролни тоалет и плачете слободно...
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
:D Хахахаха тек сега прочитав дека и ти си плачел на тој филм.. Не те копирам искрено си кажувам.
Не плачев ептен којзнае колку. :D Али плачев онака од душа. :D Плачев кога потона Титаник. И на Клик кога Адам Сендлер ја посети жена му во болницата.
 

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
Не плачев ептен којзнае колку. :D Али плачев онака од душа. :D Плачев кога потона Титаник. И на Клик кога Адам Сендлер ја посети жена му во болницата.
Јас не плачев на Титаник, на ниеден филм со тажен крај не сум плачела. На три метри под небото ептен плачев незнам зашто. Женски хормони. :D
 
  • Like
Реакции: Dee Dee