Треш филмови

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,524
7,152
1,153
Big Sur
Томи Визо има конкуренција. Жустра конкуренција.
Сепак трешот може да биде надминат.
Таа конкуренција иде во форма на лик по име Нил Брин, кој е агент за недвижнини преку ден, а неостварен сај-фај режисер, продуцент, глумец и супер-херој во слободно време.
1608771519616.png
Дежа ву, не?

Е, ама за разлика од Томи, Нил знае многу подобро да го искористи зеленото платно за да направи неверојатни акциони сцени на кои дури и Индијците може да им плукнат под прозор (тоа во друг филм ама, не ми е гледан и заборавив наслов).
Не знам бе, уствари еден нема што знае бар една фацијална експресија да долови.

Делото се вика Fateful Findings и еве ги најдобрите извадоци од истото.
Од 14та минута и Екс-Мен може само да завидат. Дури ликов во живо ги издава тајните што ги хакнал, политичарите се паралелно до него да дадат отказ, за нареден момент да се телепортирани на местото каде извршуваат самоубиство. Па, генијално!
Аплауз, секако, добива од околните грмушки. :rofl

Не очајувајте, за разлика од кралот Томи, господинов има 5-6 филма за нашето уживање.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,084
5,626
1,683
Disco
Томи Визо има конкуренција. Жустра конкуренција.
Сепак трешот може да биде надминат.
Таа конкуренција иде во форма на лик по име Нил Брин, кој е агент за недвижнини преку ден, а неостварен сај-фај режисер, продуцент, глумец и супер-херој во слободно време.
Отвори ја прикачената датотека 34615
Дежа ву, не?

Е, ама за разлика од Томи, Нил знае многу подобро да го искористи зеленото платно за да направи неверојатни акциони сцени на кои дури и Индијците може да им плукнат под прозор (тоа во друг филм ама, не ми е гледан и заборавив наслов).
Не знам бе, уствари еден нема што знае бар една фацијална експресија да долови.

Делото се вика Fateful Findings и еве ги најдобрите извадоци од истото.
Од 14та минута и Екс-Мен може само да завидат. Дури ликов во живо ги издава тајните што ги хакнал, политичарите се паралелно до него да дадат отказ, за нареден момент да се телепортирани на местото каде извршуваат самоубиство. Па, генијално!
Аплауз, секако, добива од околните грмушки. :rofl

Не очајувајте, за разлика од кралот Томи, господинов има 5-6 филма за нашето уживање.

Ихааа го знам овој за среќа :D пред неколку години го изгледав опусот, материјал за легенда е.
Сеа ја нема таа језива фаца на Томи а не игра нит руски рулет коа му е досадно ко Иван Роџерс (црнец со руско име, ете и тоа го има по америките), чекам да се прикачи филмот пошто нетот ми е спор ко трактор па ќе го ставам линкот, тоа не смее да се пропушти.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,524
7,152
1,153
Big Sur
Ихааа го знам овој за среќа :D пред неколку години го изгледав опусот, материјал за легенда е.
Сеа ја нема таа језива фаца на Томи а не игра нит руски рулет коа му е досадно ко Иван Роџерс (црнец со руско име, ете и тоа го има по америките), чекам да се прикачи филмот пошто нетот ми е спор ко трактор па ќе го ставам линкот, тоа не смее да се пропушти.
И го немаш споделено овој... маестро, бисер, крајишник, господар времена и простора?
Јас сум сериозно лута. (envy)
Леле, се надевам ќе имам викендов време да го гледам и тој од линкот твој, како и делото Twisted Pair од г-дин Брин што го спомнав погоре дека е врвот на акциите, ама имало и трошка силовање (така се шалел со женска си де).
Трејлеров веќе ме тера да одам по РедБул и да умрам веќе некаде кај четвртата сцена.
Целиов филм има еден, ЕДЕН звук и за експлозија, и за пиштол, и за пушка, само е сечен да биде пократок кај вториве. :rofl
Не можам, им ја сакам самодовербата на некои.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,084
5,626
1,683
Disco
И го немаш споделено овој... маестро, бисер, крајишник, господар времена и простора?
Јас сум сериозно лута. (envy)
Леле, се надевам ќе имам викендов време да го гледам и тој од линкот твој, како и делото Twisted Pair од г-дин Брин што го спомнав погоре дека е врвот на акциите, ама имало и трошка силовање (така се шалел со женска си де).
Трејлеров веќе ме тера да одам по РедБул и да умрам веќе некаде кај четвртата сцена.
Целиов филм има еден, ЕДЕН звук и за експлозија, и за пиштол, и за пушка, само е сечен да биде пократок кај вториве. :rofl
Не можам, им ја сакам самодовербата на некои.

Коонечно се аплоудира, ми истера нерви нетов, претходниот линк не е како што треба, овој е во ред...


Една недела ќе биде достапен, за сите заинтересирани за врвен треш, непоновливиот Иван Роџерс, режија, главна улога, сценарист и продуцент, све во едно, легенда на Д продукцијата :frantic

Го имам споделено одамна во темата за филмови, може има 4-5 години оттогаш, ете сега и линк за даунлоуд за овој бисер на современата уметност. Сцените кај контејнерот за ѓубре се култни :frantic

Со дејанијата на господинот Брин се запознав случајно, некаде го имаше во некој филм испечен под солариум
 
Последна промена од модератор:
  • Haha
Реакции: Electra