Тип на денот

Myself

Нов член
13 февруари 2012
7
4
3
34
Тука ги ставаме сите предлози за одигрување на тикет во спортските обложувалници. Вашите предлози, размислувања и сите добитни комбинации споделувајте ги.
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD and Scars31

Boskovski

Нов член
18 февруари 2012
24
9
3
28
Double:
20:30 - York - Gateshead 3+
20:45 - Marseille - Inter - 0-2 ( under 2.5 )

Single:
18:30 - Siena - Catania - 1 ( 2.15 )


Со Среќа :biggrin
 

Boskovski

Нов член
18 февруари 2012
24
9
3
28
‎Anderlecht - AZ Alkmaar - 1
Ath Bilbao - Lokomotiv Moscow - 1
Twente - Steaua Bucuresti - Gol1P - Gol2P
Metalist Kharkov - Salzburg - Gol1P - Gol2P
Sporting Lisbon - Legia - 1
:smug