1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Myself
Последна активност:
16 мај 2013 во 21:32
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
7
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
18 февруари 1986 (Возраст: 33)

Сподели:

Myself

Нов член, Машки, 33

Благодарам на сите за честитките. И да сум направил грешка, не сум женско! 22 февруари 2012

Myself последен пат беше виден/а како:
16 мај 2013