Тип на денот

oneil

Истакнат Член
17 февруари 2012
7
7
303
28
Barcelona - Valencia: 1&3+ = 1.8 = 5:1 WIN
Sunderland - Arsenal: 2 = 2.5 = 2:0 LOST
Southampton - Derby: 1 = 1.6 = 4:0 WIN
Hibernian - Celtic: 2 = 1.35 = 0:5 WIN
Ajax - NEC: 1 = 1.35 = 4:1 WIN
Anderlecht - Westerlo: 1-1 = 1.4 = 3:1 WIN
Hertha - Borusia D.: 2 = 1.55 = 0:1 WIN
Freiburg - Bayern M.: 2 = 1.35 = 0:0 LOST
Mersin - Galatasaray: 2 = 1.75 = 1:3 WIN
Fenerbahce - Sivasspor: 1 = 1.55 = 4:2 WIN
PAOK - Aris: 1 = 1.8 = 0:0 LOST
Cesena - Milan: 2 = 1.6 = 1:3 LOST
Roma - Parma: 1 = 1.6 = 1:0 WIN
Udinese - Cagliari: 1 = 2 = 0:0 LOST
Juventus: Catania: 1 = 1.35 = 3:1 LOST
Liverpool - Brighton: 1 = 1.25 = 6:1 WIN
Chelsea - Birmingham: 1 = 1.35 = 1:1 LOST
Norwich - Leicester: 1 = 1.9 = 1:2 LOST
Neath Athletic - Preston: 1 = 1.45 = 1:0 WIN
Levante - Rayo V. : 1 = 2.4 = 3:5 LOST
La Coruna - Barcelona B: 1 = 1.85 = 2:1 WIN
Vallaloid - Girona: 1 = 1.45 = 1:0 WIN
Groningen - PSV : 3+ = 1.6 = 3:0 WIN
PSG - Montpellier: 1 = 1.75 = 2:2 LOST
24 - 10 = 14 погодени
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD

oneil

Истакнат Член
17 февруари 2012
7
7
303
28
Денес понеделнички, како нешто посигурно, може да се издвојат овие: ;-)
Double:
20:30 - Nantes - Metz - 0-2
21:15 - Guimaraes - Benfica - 0-2

:biggrin http://www.facebook.com/pages/Vip-Tips/343006239072501 :biggrin
Од модераторот. #1 пост во темава.

Забрането е: спамирање и рекламирање на линкови што водат до сајтови за типување!
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,741
2,356
1,123
www.crnobelo.com
Од модераторот. #1 пост во темава.

Забрането е: спамирање и рекламирање на линкови што водат до сајтови за типување!
Ова не води кон сајт со реклами, и не остава само линк, туку и мислење.
 
  • Like
Реакции: Boskovski

Boskovski

Нов член
18 февруари 2012
24
9
3
28
Од модераторот. #1 пост во темава.

Забрането е: спамирање и рекламирање на линкови што водат до сајтови за типување!
И колку што можам да прочитам, модераторот одговори „ Рекламирање кој водат на страници за кој треба да платиш за да добиеш тип. “ , линкот води до страница за бесплатни типови, така да...