1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен роденден

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Среќен роденден @existence голем да растеш, сите желби да ти станат реалност и само убавини да те пратат во животот. :)
   
  На existence и Prashina им се допаѓа ова.
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Среќен роденден @existence , подобри денови во иднина и се најубаво на сите полиња :)
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  @existence sreken rodenden, zdrav, ziv,vesel i ispolnuvanje na site zelbi i planovi.
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Beauty&Beast

  Beauty&Beast Староседелец

  Зачленет на:
  11 септември 2015
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  798
  Среќен роденден @existence се' најубаво :)
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ВинаНевина

  ВинаНевина Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 мај 2017
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  68
  Среќен роденден и од мене @existence. Денови испочнети со многу љубов и нешта што те правт среќен (party)
   
 6. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  @violetmoon sreken rodenden, da si zdrava I ziva, da si najsrekna, da site zelbi realnost ti stanat zasto si najubava dusha odvnatre spoena so najubavata nadvoreshnost. Vechna da si!
   
  На Makedonec и violetmoon им се допаѓа ова.
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  Ti blagodaram mila za swkoj zbor ubav, so ubavo da ti se vraka, ova nema taka da ostane, ke ja izedeme tortata i kafeto ke bide ispieno :gus
   
  На Makedonec и Prashina им се допаѓа ова.
 8. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  Среќен нека е, жива, здрава се нај нај

  @violetmoon

  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На violetmoon и Prashina им се допаѓа ова.
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  Fala, so ubavo da se vraka..
   
  На 123456789deset му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: