Среќен роденден | Црнобело Форум

Среќен роденден

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,331
5,840
1,683
Disco
Среќен роденден @existence , подобри денови во иднина и се најубаво на сите полиња :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,746
1,153
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and Prashina

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,248
2,346
1,153
Skopje
www.facebook.com
@existence среќен роденден, многу, пари, среќа, љубов и најбитно здравје оти ќе се појави пак некој лаком па отиде цел свет. Оваа година секако да ти биде многу поуспешна од претходната и чувај се, секакви шетаат надвор. :)