1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен роденден

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  @incognito Утна и на друга членка да и честита роденден..страм да му е, не е убаво...(извини што преку тебе го карам).
   
 2. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  На кој?
   
 3. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Ти се правиш на тошо..абе на Инчуленцето наше(hug)
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  да бе пред точно 25 години два месеца и 4 дена на денешен ден се родив, видиш заборавив, и не ти попувам а за твое добро зборам :)
   
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  немај гајле, дефинотивно ги има помешано врапчињата :D
   
  На misti.diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Тоа е четврт век, ни мање ни више, ако умрам да не ме жалиш?
   
 7. atala

  atala Староседелец

  Зачленет на:
  28 октомври 2014
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  13
  @incule среќен нека ти е роденденот,се најубаво и сите желби да ти се исполнат!(party)(cake):wub(sun)(pivo)(hug)(hug)(inlove)(inlove)(inlove)
   
  На incule му/ѝ се допаѓа ова.
 8. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Фала <3
   
  На atala му/ѝ се допаѓа ова.
 9. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  @incule ќе славиш ли вечерва??
   
  На incule му/ѝ се допаѓа ова.
 10. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да да секако
   
  На misti.diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: