Среќен роденден | Црнобело Форум

Среќен роденден

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,248
2,346
1,153
Skopje
www.facebook.com
Па нели денес ти е роденден, не ми попувај за цигарите:unsure
да бе пред точно 25 години два месеца и 4 дена на денешен ден се родив, видиш заборавив, и не ти попувам а за твое добро зборам :)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,248
2,346
1,153
Skopje
www.facebook.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,556
3,828
1,153
немај гајле, дефинотивно ги има помешано врапчињата :D
да бе пред точно 25 години два месеца и 4 дена на денес ден се родив, видиш заборавив, и не ти попувам а за твое добро зборам :)
Тоа е четврт век, ни мање ни више, ако умрам да не ме жалиш?