Среќен роденден | Црнобело Форум

Среќен роденден

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,236
2,328
1,153
Skopje
www.facebook.com
Среќен роденден @Saladin голем да пораснеш и сите желби што не ти се исполниле оваа година да ти се исполнат, се најдобро :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Фала ви на честитките, бидете во позитивен дух секогаш и секаде!
Peace, love and prosper |\/|
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape and violetmoon

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Фала ви на честитките, да сте ми живи и здрави и секогаш насмеани.(hug)
Еве од мене по едно роденденско мафинче, послужете се. :)