Среќен роденден | Црнобело Форум

Среќен роденден

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
31
Скопје
Тема за честитање родендени :)

П.С. Нека се јават сите оние кои се родени на "интересни" датуми :p
На пример: 29 февруари, 1 април, 14 февруари, 31 декември, 1 јануари, 2 февруари, 3 март, петок 13 итн :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
А ај на темава да си честитаме родендени, м?
Важна, може да преправиш :D секако, ако се согласуваш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LadyInPink

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Јас сум родена на 13 и другата година ќе ми биде роденден на петок 13 :gjavol
Инаку срекен роденден на сите кој го слават денс!
 

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
Мојот не е интересен ..... 2недели пред нова година ,барем да почекав уште 2недели ќе си бев помлада за 1 година;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
193
43
In Chuck Bass' bedroom
Мојот роденден не е на интересна дата:D
Чим темата е воедно за честитање родендени, сакам да им го честиттам роденденот на ZZZ, parvati и renata.
Уште долго и активно да не дружат на форумот.

http://www.friendskorner.com/forum/photopost/data/500/happy-birthday-12.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati