1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен роденден

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Тема за честитање родендени :)

  П.С. Нека се јават сите оние кои се родени на "интересни" датуми :p
  На пример: 29 февруари, 1 април, 14 февруари, 31 декември, 1 јануари, 2 февруари, 3 март, петок 13 итн :D
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Мене ме интересира некој кој е роден на 29 февруари. Како го слави роденденот, на секој 4ри години? :rofl

  (се зафркавам)
   
  На Mnogo Bitno, мимис, Natenceto и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Па да ти кажам така и е :D
   
  На мимис му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Farfalla

  Farfalla Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  1,012
  Јас сум на 28 февруари :)
  Мој другар е на 29ти. Сироткиот се радува, 5ти роденден ќе слави :)
   
  На Natenceto, Elena, Dee Dee и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  А ај на темава да си честитаме родендени, м?
  Важна, може да преправиш :D секако, ако се согласуваш.
   
  На LadyInPink му/ѝ се допаѓа ова.
 6. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  завршено :D
   
  На Marrie му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Јас сум родена на 13 и другата година ќе ми биде роденден на петок 13 :gjavol
  Инаку срекен роденден на сите кој го слават денс!
   
  На Мартин665, Dee Dee и parvati им се допаѓа ова.
 8. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Еве ме мене на "интересен" датум 03.03 :D
   
  На Bum-Bum и Dee Dee им се допаѓа ова.
 9. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Мојот не е интересен ..... 2недели пред нова година ,барем да почекав уште 2недели ќе си бев помлада за 1 година;)
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. AnneBoleyn

  AnneBoleyn Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
  Мојот роденден не е на интересна дата:biggrin
  Чим темата е воедно за честитање родендени, сакам да им го честиттам роденденот на ZZZ, parvati и renata.
  Уште долго и активно да не дружат на форумот.

  http://www.friendskorner.com/forum/photopost/data/500/happy-birthday-12.gif
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: