1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Според што ги цените луѓето?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Scars, 24 февруари 2012.

 1. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Искреност ценам...
  Највеке од се...
  Па потоа доага хуморот кај некој...
  Хуманоста кај лугето исто така ја ценам.
   
 2. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
  Хм...од каде да почнам..ценам искреност пред се, лојалност, доследност, смиреност...ценам едноставност и оригиналност кај луѓето, ценам алтруизам, добри манири....мислам дека е доволно :)
   
 3. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Ценам лојалност,дисциплинираност,оригиналност,добро однесување,итн,итн....но дури скоро сватив дека сепак искреноста ми била најважна.
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Наивноста.
   
 5. crvenkapa

  crvenkapa Староседелец

  Зачленет на:
  15 јануари 2013
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  593
  Искреност, лојалност и исполнување на дадено ветување!
   
  На mspasenoski и Photographer им се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ценам коа некој ќе успее да ме заќути :biggrin
   
  На lady_blue и crvenkapa им се допаѓа ова.
 7. Lunna

  Lunna Нов член

  Зачленет на:
  7 април 2013
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пред се искреност,чесност и добрина. :)
   
 8. Keepitreal

  Keepitreal Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 мај 2013
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  38
  Лојалност, чест, верност, љубов и почит. Мислам дека овие се доволно.
   
 9. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  трудољубивост, солидарност, алтруизам, креативност а уште повеќе оригиналност, посветеност..
   
  На Keepitreal му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  Искреноста... без разлика дали ќе повредам некој или не...најубаво е да се биде искрен...ми се гади од сите тие фарси,лицемерни луѓе...
  што на ум-то на друм
   

Сподели: