1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Според што ги цените луѓето?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Scars, 24 февруари 2012.

 1. Beauty&Beast

  Beauty&Beast Староседелец

  Зачленет на:
  11 септември 2015
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  798
  Најважни особини кај луѓето ми се карактерот и интелигенцијата ... обожавам луѓе што имаат високо ниво на интелигенција, луѓе со кои што ќе можеш да развиеш квалитетна дискусија на одредени теми.
   
  На BadBoy007 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  DENAR.gif

  Според тоа што ке докажат дека не се ова ;)
   
  На Beauty&Beast му/ѝ се допаѓа ова.
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Според карактерот и според однесувањето
   
  На пријателство му/ѝ се допаѓа ова.
 4. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
 5. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  24
  Според односот спрема мене.
   

Сподели: