1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Според што ги цените луѓето?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Scars, 24 февруари 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Па на денешно време многу мал број на луѓе се они што знаат вистински да ценат!!! Барем така мислам јас, и мислам дека поголемиот број од вас би се согласиле со оваа мое мислење.

  Па вака, да не должам многу - Што, и според што ги цените луѓето ?
   
  На КрисТина К. и emzzy им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Искреност.
   
  На devojka9999, LMFAO и Mila Kunis им се допаѓа ова.
 3. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Добрина , хуманост и искреност 3-те најважни работи:rolleyes
   
  На LMFAO и parvati им се допаѓа ова.
 4. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  искреност...и не оговарање наоколу;)
   
  На WomanInRed, LMFAO, cakar_ulav и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ми се свига пошто имам исто мислење
  + ми се свига некој кога е искрен спрема мене и не крие некој работи што сакам да ги знам :)
   
  На Lena, Nightmare_f и Scars им се допаѓа ова.
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Праведност, искреност и добрина :)
   
  На devojka9999 и JaMi им се допаѓа ова.
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Па искреност, добрина.
   
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  цену ниски цене у продавницу лол,заебаам се...
  цену добри људи,а под добри подразбира се сфе тој у пакет, да не л'жеф,да не оговараф,да не мрсиф : )
   
  На kones, Lena, TIGERWOMAN31SK и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Искреност, дирекност, несрамежливост, позитивност........
   
 10. MarGrey

  MarGrey Нов член

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  21
  Ценам човек кој што знае што прави во животот !
  Ценам кога некој ќе ме подржи во некоја луда идеја !
  Ценам луѓе кои што ме ценат и јас ги ценам нив !
  п.с. Ценава на струјава покачува.. не знам уште колку ќе ја ценам грајната плоча !:unsure
   

Сподели: