Специјален поздрав до...

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Морав овде да те поздравам оти профилот ти е затворен,не кажувај низ форумов што ти пишуваат во пп,оти прљав веш не се пере,овај.......,ждере пред сите :D alba
 
  • Like
Реакции: slb_bobo

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
Морав овде да те поздравам оти профилот ти е затворен,не кажувај низ форумов што ти пишуваат во пп,оти прљав веш не се пере,овај.......,ждере пред сите :D alba
е фала ама дека е поздравот со празни раце си ми нешто :D