Со кого живеете? | Црнобело Форум

Со кого живеете?

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
27
Живеам со мојте,секој си одлучува како сака да живее дали сам,некои не се способни,некои немаат работа,секој со својте принципи
 

Ballet is my life

Истакнат Член
9 јуни 2018
298
105
353
Живеам сама. Одам и кај мојте, сеусте ми седи собата таму. Почнав сама да живеам од 15 години, кога се преселив во русија за средно
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,265
5,781
1,683
Disco
Живеам сама. Одам и кај мојте, сеусте ми седи собата таму. Почнав сама да живеам од 15 години, кога се преселив во русија за средно

Имало луѓе кои живееле со трол ама не од оние нордиските него виртуелен...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕид на плачот

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Со сите живеам. Но големо место, има простор за сите - бидејќи секоја ѕвезда си го знае патот на движење во сооднос со другите. :)
И што си прајте, освен што сјаете навечер на небото!?
Кога има дожд од ѕвезди, дали тоа лошите ги фрлате доле!?

Јас живеам со сите што ме сакаат и ги сакам, со сите што ме чуваат и со сите јас што ги чувам.