Собиранки.... (договарање - тука)

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,212
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Кој е за собиранка нека крене рака :)
Шала на страна, одамна немало собиранка од овој форум па не би било лошо да се организира една. :)
Ама овој пат да биде сериозно да не останеме само на зборови. Секако саат два поминати во кафе муабети не штетат никому. Срамот и "јас не знам никој" ќе ги оставиме тука на форум, а ние фино лепо ќе си се подружиме ;)
 

happygirl

Нов член
2 октомври 2019
2
9
3
18
Јас сум за собиранка. :kafe Ако има некој дружељубив што сака да прави муабет со некого и да не гледа во возраст - тука сум. А јас баш ваква тема барав и ваква најдов. Ајде не срамете се . :)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,212
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Се согласувам но како да ги известиме другите на форумов?
ќе си прочитаат тука и доколку сакаат нека пишат, дали тука, дали во пп кај некои чисто да знаеме отприлика колку сме и секако доколку имаат предлог за место време итн нека си кажат :)
 
  • Like
Реакции: Ananas