Собиранки.... (договарање - тука)

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
Хахаха ма каква птичја преспектива, види ги поубаво, прави цицки со силикони и големи брадавици :D
Ајде поздрав од мене и се гледаме на собиранката кога и да е каде и да е :)

Хаха, Ита да не е геј?
Еј, немаа ли Саутпарк некоја таква епизода на сите што им се причинуваа цицки?
 

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Кои муабети :rofl
Ај сега посериозно, се изнадигавте 2 прста, сега кажете локација и време кога ви одговара?
Мој предлог е во петок или сабота (4/5 ноември) од 19 ч. да се собереме, на некој ако му е рано може да си дојде и подоцна околу 20 ч. кој кога сака, не е никој ограничен со време.
Предлог за локација?
@Falanga и тебе те чекам друже :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Петок нека биде вечер. Не дека не можам сабота, ама треба у 8 и 40 да фаќам 60ка за римскиов фестивал што е во Сарај. Башка треба мозоков да ми е свеж за да фаќам белешки и фотки. :p
Се зезам, само рекламација праам :D
Некаде центар да фатиме ама да не биде прескупо место као Mr. Jack. Ајриш, Пјаца, плаза, такви некои од средна горна граница.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Beauty&Beast

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Може петок, и мене ми одговара ... еве да речеме од 19 ч.
Предлог мој за локација - Занзибар (кај градски парк), ем фино местенце, ем не е скапо :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
31
Скопје
Јас сум девојка од село зелениково и имам 24 години и сум нова и сакам и јас да дојдам на собиранката во Петок. :D
Ама ќе ми кажете кои све никови/профили доаѓаат, да не има некој ник што не сакам да ме види. :nerd:sram
Сакам да се дружиме. :)
 

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
Јас сум девојка од село зелениково и имам 24 години и сум нова и сакам и јас да дојдам на собиранката во Петок. :D
Ама ќе ми кажете кои све никови/профили доаѓаат, да не има некој ник што не сакам да ме види. :nerd:sram
Сакам да се дружиме. :)
Дај предложи некое фино локалче у Зелениково :D
 

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Јас сум девојка од село зелениково и имам 24 години и сум нова и сакам и јас да дојдам на собиранката во Петок. :D
Ама ќе ми кажете кои све никови/профили доаѓаат, да не има некој ник што не сакам да ме види. :nerd:sram
Сакам да се дружиме. :)
Нема да ти кажеме, барем јас не, си имам јас специјални гости за собиранката ... што самите ми кажаа да не ги откривам нивните идентитети тука јавно во темава.
Изборот е твој, јас ти викам бујрум, баш сакам да те запознаам ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕид на плачот