1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Серии - Општи дискусии

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Ice_Man, 17 февруари 2012.

 1. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Герет шо го глуми типон ми немаше некоја симпатија. Значајна улога имаше, ама ете многу не ми долови како лик. Толку знае да глуми, рековме :) За Дру (или Андреа) одма се претпостави за шо се работи, за Џеси само не насетив шо е случајот со мајка и, ама интересна приказна за неа, а и мене најсимпатична ми беше. И ја обожавам косана! :)) Русинон искрено малку геј лик ми беше, а хемија се осети само меѓу црнецон и Деб :) Со Дејвид Боуви упорно доловуваа чувтсво на 80те, фала им за музиката негова :) Ама најмногу јас лично 80те ги осетив преку партнерон на Герет. Типична фаца од осумдесетите ми е хехее.
  За Slasher сум те прашала дали си ја гледал?
   
 2. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Луда си! :zelen Каква хемија меѓу Деб и Џоел? Педесетгодишна без-емоции-фаца со дваесетгодишен момак? Не знам, мене искрено ми беше малку непријатно кога ги гледав како се лапат. Џеси искрено мислев дека прва ќе умре, плус тоа што не и даваа голема важност првите епизоди си викам готова е, ме изненади колку скринтајм и дадоа последните епизоди.
  Најмногу ги почитувам Ејми и Алек, ама кога ја видов Крикет со пеглана коса, без одвратната розова шминка и облечена во таа секси тесната маичка си помислив: Ете ти пример! Шминка некад те прави, некад те гнаси :( Ама добро, мораше да оставе впечаток првите епизоди на аутсајдер што доста добро го изигра. Задоволен сум од Крикетка.
  Иначе не, не сум ја гледал Слашер, ама нешто еве гледам бато гугл ми дава некое лице со маска, дали е нешто како Скрим? На википедија вика 8 епизоди се само? Дали имам ново серииче за спуштање? хмм (think)
   
 3. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Ne znam 2 mozno e da izgledav.simni ja malku epizodi se de :)) abe ligi na deteto mu tecea po deb ne zafrkavaj :)) prijatno ti bilo ili ne, realno izgledase.a deka ima eden kup kikschinja, ima.primer kriket ko ja pokazuvaa debela demek koga bila vo toa alistata smesna mi bese ic neprirodno:)) batali se otepavme za serijava muabeti ne mi se veruva
   
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Е ако де, со тебе ако не се измуабетам со кој :( Другите тука моите омилени серии ги нарекуват 'аматерски срања'. Ти си единствената шо гледа аматерски срања со мене :biggrin Инаку не ме заебавај, кажи дали да гледам или не, како скрим е или не е? да не трошам интернет за џабе. Другата недела полагам у пичку матер, ако е добра серијата 8 епизоди еден ден заборави учење.
   
 5. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Е не е некоја баш, ко овие е, ама 3 ili 4 пизоди мислам изгледав, еве сега проверував, инаку јас колку и да е глупава некоја ја гледам наеднаш, се’ нешто во мисла ме остава и ем знам дека си трошам време, ем ги гледам (како меѓу другите и прити литл лајрс :) :) ) Полагај прво па гледај ја, не вреди цел ден да изгубиш учење :) Пишувај ако сакаш во инбокс, да не тупиме тука, како сакаш
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: