Селена Гомез | Црнобело Форум

Селена Гомез

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
What the fuck?
Океј, се си е до вкусо.. ама луѓе.. КОГА ЌЕ ПОЧНЕТЕ ДА СЛУШАТЕ КВАЛИТЕТНА МУЗИКА?
 

TheQueen

Истакнат Член
2 ноември 2013
495
376
173
Планетата Земја
Не ја сакам. Лигава ми е. Така, заедно со Џастин Бибер ја ставам во ист кош.
Само оваа песна и ја слуша пред неколку години а сега и јас не знам зошто: