Селена Гомез | Црнобело Форум

Селена Гомез

Classy

Нов член
22 февруари 2012
23
18
3
23
Дали ја сакате? Дали ги слушате нејзините песни?

Јас искрено ја сакам и нејзините песни ми се убави посебно "Who says?" :)
 

Classy

Нов член
22 февруари 2012
23
18
3
23
Па имаше за Лејди Гага, и си реков зошто да не да направам и за неа... кажете си мислење..
 

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
262
369
63
и јас мислам дека темава не е соодветна,каква дискусија може да се развие за Селена Гомез,ниту за пеење ја бива,ни па за глума.:spin
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Не ја сакам многу, но има убави песнички. :)

Oваа ми е најубава .
Имам гледано и еден филм со нејзе, ама како глумица не ја бива баш. ;)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
ништо никад не сам слушаја од њума,на црнобело пред некој месец виде дека е некоја си неам појма,девојка там на тога никакфога : )