Сакате ли Чет на форумот?

Сакате ли Чет на форумот?

 • Да

  Гласови: 40 51.3%
 • Не

  Гласови: 38 48.7%

 • Вкупно гласале
  78
 • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
28
Pax Terra
Уште за чат е, вака сите на фејс чатот си пишуваат слабо се коментира овде. Уште тука и пишите пропало на дискусиите.
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and JaMi

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Пак ќе кажам, администрацијата нека го разгледа проблемов. Нека ги согледа и одговорите како на оние што се „ЗА“ така и на оние што се “против“ како и причините кои се изнесени од двете страни. Што би се добило, што би се изгубило. Исто и крајниот продукт како и неговиот рок на траење нека го споредат со судбината на други веб страници. Анкетата не кажува веродостојни информации.
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
е да бе...50-50......гарант некоја партија замешала работа
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Па ако толку сакате чат, аднете се на FaceBook или MSN, SKYPE таму чатувајте.. x) Чат и сите таму ќе се залепат, како што порано, а и сега сите се во играчница.. :D Ќе има последици по форумот и тоа големи ако се отвори, да не се повторувам јас, сё пишува во неколку страни наназад.
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin, emzzy and Luckky

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,811
1,153
28
Western Sky, Land of Oz.
За да има треба да победи мнозинството... ама бидејќи нема мнозинство - не треба да има зошто многу се спротиставуваат :)
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,401
1,133
www.crnobelo.com
Ја оставам темава и гласањево активно до петок.
Доколку нема барем еден глас повеќе за, нема да се додава чет.

Веднаш потоа отвораме друга анкета, за една друга често барана функционалност :)
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Ја оставам темава и гласањево активно до петок.
Доколку нема барем еден глас повеќе за, нема да се додава чет.

Веднаш потоа отвораме друга анкета, за една друга често барана функционалност :)
А да не не држиш во неизвесност да ни кажеш за што станува збор?:giggle
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum
Статус
Затворена за нови мислења.