Сакате ли Чет на форумот?

Сакате ли Чет на форумот?

 • Да

  Гласови: 40 51.3%
 • Не

  Гласови: 38 48.7%

 • Вкупно гласале
  78
 • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,401
1,133
www.crnobelo.com
 • Ми се допаѓа
Реакции: Lady* and Bum-Bum

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Нема анкета, пуштена е нова функционалност. Еве за што станува збор:
http://forum.crnobelo.com/threads/Нова-функционалност-Промена-на-име.2781/

За четот ќе пресечене наредната недела.

А зошто не ја отвориш темата, баш сакав да кажам нешто сега и гледам затворена е. Сакав речам, кажам нејќам зошто не се направи на пример на 4-5 месеци промена на име а не на година?
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,401
1,133
www.crnobelo.com
А зошто не ја отвориш темата, баш сакав да кажам нешто сега и гледам затворена е. Сакав речам, кажам нејќам зошто не се направи на пример на 4-5 месеци промена на име а не на година?
Ако сметаш дека има простор за дискусија, отвори тема во предлози/коментари/критики.
 
Статус
Затворена за нови мислења.