Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
694
1,103
Зеде се воозбили :/ Не знам шо филм си направи во умот, ама ај...ќе си ќутиме сега ко од вчера да се знаеме (facepalm)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Оставам времето да ме убие секако ти ме рани.. Гонете се и ти и твојата гордост што ме тргаат од тебе.. и ќе бегам дур си таков ко од оган да си знаеш.. бооо глуп :place
Значи да сакаш толку и да знајш дека си сакан а да бегаш од страв за нов подлабок чекор што ти го сакаш а уствари за причина да ми ја земаш работата.. немој најмил немој да ме ј** ..
Ќе ќутам бе ќе терам.. ќе се ронам ама не проговорам ни збор веќе јас доволно кажав..
Само сфати.. ме губиш, малку ако ти значам замисли се.. сигурна сум не сакаш друг да ме има... ,)(brokenheart)
 

Од друга перспектива

Член со 30 казнени поени
22 јануари 2016
57
18
1,008
...да ти кажам дека сега кога стрелките се споија, помислив на тебе и твоите сини очи :rolleyes:
Те посакувам и сакам да ме ј***ш страсно... Толку страсно да посакувам в тој миг да застане... Ние така заедно гушнати пикнати еден во друг, ти влезен у мене... Ох... (facepalm)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Како и да е јас сум среќна.. Можам и без тебе али сепак ми е подобро со тебе..
фалиш а и не баш..
Само знам дека вредеше човек да те сака.. некогаш..
мрш сеа остај ме да спијам.. (yawn)(wave)
глуп те сакам!
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Страшно посакувам да ти кажам Крај и да ме оставиш на мира ама и тоа не го можам. слаба сум.
Ти реков нервозата ќе ме убие ти..
ќе се каеш еден ден. Ветувам! за оваа болка, дупло враќам знаеш...
, )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Посакувам уште една ноќ наша, во која ќе запалам неколку свеќи да ни ги осветлат лицата како што тоа му го прават ѕвездите на небото.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and misterija