1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Saladin, 23 февруари 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,287
  Што ми се допаѓа најмногу...? ;):* FB_IMG_15425366973056397.jpg
   
  На Luckky, Ѕид на плачот, antonio и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. БОГОЉУБ

  БОГОЉУБ Нов член

  Зачленет на:
  7 декември 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  девојка со дечко,откажување или...?
   
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,287
  Ти си мое небо, а јас црна земја со суви усни. Протриј ја низ прстите, почувствувај ја нејзината тежина, земи длабок здив па напој ја со себе, тоа ќе го претвори овој прав во градина со ружи.
   
  На İncognito и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 4. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,287
  "Доаѓам скршена, повторно до сознанието: Неизлечива е мојата страст кон тебе....
  О пламени погледи и агли на малите усни што ја измамувате воздишката од длабината на душата, во што...во што е вашата моќ...?"
   
  #4244 Iris*, 22 декември 2018
  Последна промена: 22 декември 2018
  На Prashina и İncognito им се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,006
  Doagjam do soznanieto deka pocituvajki GI tvoite pravila nesomneno se nametnuvaat moite koi se samo tvoi iskopirani. I koga sfakam kolku ebano dobro funkcioniraat tvoite pravila pomnozeni po dva, ja sfakam gubenjeto na sustinata na postoenjeto.
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Можеби во вечноста ќе се врзат нашите стари ланци, за кои не сме свесни, можеби ќе ни се случи љубов на некои нови друмови, врз кои ќе се љубиме ко странци, а толку блиски.
   
  На Iris* и Prashina им се допаѓа ова.
 7. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,006
  Za zenata da procveta I treba maz koj ke ja ljubi na iljada nacini.
   
  На Luckky, Iris*, Ballet is my life и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Ajde, ne bidi magarence, dojdi I gusni me, mi trebash
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 9. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Винозен сум како витез, сакаш коктел од мојата крв, напи се, ќе те прогонува, ги сакаш моите очи, еве ти ги, само не знам дал ќе прогледаш со нив, што сакаш земи, твое е, пробај го и потоа раскажи.
   
  На Luckky и Iris* им се допаѓа ова.
 10. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,287
  Живот мој.
   
  На Luckky, İncognito и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: