Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,194
1,123
Скопје
:place:place:place СДК дека многу сум тажна, сеуште и не ми се верувам дека си отиде баба ми, криво ми е што не ја слушнав бар за последен пат.:place:place се надевам дека е среќна таму некаде, дека ме гледа и ме чува како што ме чуваше до сега.:place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
:place:place:place СДК дека многу сум тажна, сеуште и не ми се верувам дека си отиде баба ми, криво ми е што не ја слушнав бар за последен пат.:place:place се надевам дека е среќна таму некаде, дека ме гледа и ме чува како што ме чуваше до сега.:place
(:| бог да гу прости...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Natenceto and The_Mayor

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
tuj sam ama vozdrzuju se od komentari da ne mi mrsif za latinicu...
,,,,on topik bree voditelka na kanal pet trea da gu proglasimo za najjebazovni noge na malite ekrani i golemi skapi plazmi : )
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
tuj sam ama vozdrzuju se od komentari da ne mi mrsif za latinicu...
,,,,on topik bree voditelka na kanal pet trea da gu proglasimo za najjebazovni noge na malite ekrani i golemi skapi plazmi : )
сдк пак ли водителката ја гледаше брееееее....:rofl
оти не го гледаш водителот....:sreken
а зошто не пишуваш кирилица стварно:^)
сигурно ти е расипано копчето за кирилица, забораив....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
pa kiti be pa ja sakam kirilicu ama sfati me deka neam nisHto osfen internet i kamere na ovj sluzben pc :nah
...voditel za tebe, ona za mene....moze i grupnjak da praimo hhhhhhh :rofl
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
31
Струмица
Сакам да кажам дека сум многу многу среќна :giggle и дека животот бил многу многу поубав од кога ќе сфатиш некои работи за кои си мислел дека не си можел без нив, а уствари си можел (bravo) ајде сега едно добро утро од мене, и најубав ден на ситеееее (wave)
 
Статус
Затворена за нови мислења.