Сакам да кажам/прашам (стара тема) | Црнобело Форум

Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Кажете го она што го мислите во моментов..

НЕ МЕ ПРОГОНУВАЈ, ЈАС СУМ КАКО ВОЛК, КОЈ СЕКОГАШ ЗНАЕ ДА ИЗБЕГА... И ИМАМ МОЖНОСТ ПОВТОРНО ДА СЕ ВРАТАМ ВО МОЈАТА ПЕШТЕРА...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Сакам да кажам дека само што открив дека имало и форум на црнобело. :) Ептен се израдував зашто си читам црнобело редовно, а не сум забележала. И сдк2 ако има некој да ми објасне нешто за статусите, јас мислев дека е за потпис и пишав на англиски.(нека ми прати порака)
 

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Сакам да кажам дека само што открив дека имало и форум на црнобело. :) Ептен се израдував зашто си читам црнобело редовно, а не сум забележала. И сдк2 ако има некој да ми објасне нешто за статусите, јас мислев дека е за потпис и пишав на англиски.(нека ми прати порака)
статус ти е нешто слично како на ФБ што имаш... а форумов е отворен од неодамна...
па Добро Ни Дојде
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Како ме заборави, ме отфрли, толку ли не ти значев.. Барав причина зошто така, бегаше од мене, ме избегнуваше. Никогаш не би направил нешто што би те повредило..
 

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
ДА ТЕ САКАМ, МАЛКУ Е....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
193
43
In Chuck Bass' bedroom
СДК ништо не е вечно!
Порано или подоцна на се му доаѓа крајот..
Денес ич не сум расположена. Надворешната температура е крива. Пролет, ајде доаѓај!
 
Статус
Затворена за нови мислења.