Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
СДК покрај мене брат ми ги загледа The big bang theory. :giggle
Ништо не разбира, но ги гледа оние епизоди каде прават нешто. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Гонзо

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
дали можи да ми најди превод за филмот ''A few best men'' (2012) итно е битно е
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Ултимејт забава за досадни моменти си најдов.
Ако ви е екстремно досадно, отидете си на стариот, добар и подзаборавен мирц, пишете некој лепоти4ка/кукли4ка ник и чекајте.
Откако ќе се накотат попалењаци, кажете им дека имате 13 години, едни ќе се елиминираат, другиве ќе останат.
Штом останатите фатат „секси“ муабет со вас, а се полнолетни (појако е ако се над 30), глумете наивни некое време и остајте ги да се расприкажат со муабети за цм, камери итн. После некој период, копирајте им го ова:
Auto-message: Vasiot razgovor e detektiran kako potencijalna pedofilija! Pedofilijata e strogo zabraneta i kazniva so zakon! Vasite podatoci se prezemaat vo nasata databaza i naskoro po transferot ke bidat objaveni! Locirana e i vasata IP adresa i vasiot internet provider ke bide kontaktiran za da vi zabrani pristap! Za podetalni informacii obratete se na brojot 1997 ili vo najbliskata policiska stanica pred da bide podnesena prijava protiv vas! Upravata za zastita na maloletni lica gi zadrzuva site prava da ve stavi na listata na potencijalni pedofili bez prethodni najavi.
И чекајте реакција!!!
Нема врска дали институциите и текстот имаат врска, и онака типците се полуписмени.
Ама кога ќе фатат да серат од страв и да викаат се шалеле, па немојте само за забава е, па кога ќе почнат да се исклучуваат, комедија е. (happy)
Enjoy your trolling.
 
Статус
Затворена за нови мислења.