Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
сакам да кажам се извинувам шо ме нема опвие неколку дена, ке ме неами нареднит енеколку дена оти сум премногу зафатен со училиштето и со автошколата, од сабајле возам после на школо и така. ако ме вервате од 9 сабајле излегов дур исега се враќам.. уморен сум до маркс и назад ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
сдк
Драги "Фудбалери" и поштовани "фудбалерки" ве молам малце намалете со вашите facebook препукувања во врска со фудбало секако ништо не зависи од вас , ништо не менува вашето мислење и немате никаков придонес од истото .. наскратено патетични сте ... само нека силата биде со вас :/
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Сакам да кажам дека многу ми е жал што ќе морам да ве напуштам на некои 3-4 саата :( Ама па и не ми, одам да се опуштааааам со Џокица малку :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
сдк дека те сакам најмногу на свет,ми недостигаш најмногу и сакам да те видам !
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Добровече црно-белци. :sram
Од првите денови се наканувам да пишам, ама пусти пишман. Но се чините ко гостопримливи домаќини, па ќе се размрдам малку. :D
И...то...
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
СДКД денес после предавања,искачам надвор пред факулт,си седнувам палам цигара,се јавувам на другарка ми за да се договориме да се видиме и во тој момент здогледувам на едно 500 м,пар седнати на трева,женсково у скут кај машково,си вршат ли си вршат работа ,гајле си немаат што беше 14часот,значи сред бел ден , а позади дрвјата ѕиркаат неколку мали деца што живеат во близина и имаат обичај да си играат во тревникот на факултети...значи јас останав без коментар,дури и вршев пренос во живо на другарка ми,се изнасмеав слатко и после кратко време станаа се наместија и почнаа да се бришат по панталоните најверојатно некоја бела дамка се залепила за нив :rofl практична едукација ,на настава во природа во дворот на факултети...колку едукативен час ...:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Jackal
Статус
Затворена за нови мислења.