Сакам да кажам/Сакам да прашам

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Пошо не е заситена до ден денес од онаа работа. Ај па и ти чукни ја главата малце :zelen
Сакам да ни објасниш за да знаеме сите, како ги распознаваш заситените од незаситените од онаа(која ти е онаа)работа!???
Со чукање ли на главата малце ти стана таков експерт!???
 

mimicka

Нов член
12 септември 2015
2
0
1
36
1. Свежо регистриран лик што веднаш постира за лична реклама, може да се земе предвид ко спамер.
2. Френдли адвајс: има тема за смешни видеа каде би прошло посоодветно, па и неизбришано ако не се нагласи дека е ловење кликови.
3. Го прекршуваш и правилото за пишување кирилица...што и не е страшно за почетник, туку чисто информативно. :)

Слободно прошетај по форумов, дружи не, дискутирај, па ако вреди, и те како може да ти „помогнеме“ со кликање на видеата. Настрана впечатокот, ваквото ловење прегледи не само што ништо не би говорело за квалитетот, туку и е обратнопропорционално со шансите некој навистина да се заинтересира да кликне.

да тоа е во ред јас чисто го ставив со замолување кој сака и кој може да го изгледа, и по една секунда ми врати еден дечко дека ми го избришал видеото бе објаснување и без ништо затоа се изнервирав и тоа го напишав.....
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Кога јас ќе се опседнам со една песна, не ми е доволно само да ми иде на рипит, туку морам и да ги барам сите преработки, кавери и изведби во живо од настанокот на времето, па до денеска. И така гледаш дошло 4 попладне...

Него, си ја најдов дипломската.
11954584_514483425375899_3960660675726689264_n.jpg
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Одамна ти протестираш, додуше некогаш си во право но повеќепати за небитни работи...точка, запирка, празно место.....ете од каде ти е инсомнијата!
Не се небитни работи, нема прегледност текстот.
Извинете вие јазичарите.
Се додека се разбираме е добро. :D
Тоа е проблемот, некогаш е неразбирливо. Ама тотално неразбирливо.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Не се небитни работи, нема прегледност текстот.

Тоа е проблемот, некогаш е неразбирливо. Ама тотално неразбирливо.
Досега никој не пријавил нешто такво тотално неарзбирливо, изгледа дека само на тебе ти пречи.
Ајде, во ред нека биде, ќе се трудиме сите да пишуваме правилно... уффффффф!!!
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Кога јас ќе се опседнам со една песна, не ми е доволно само да ми иде на рипит, туку морам и да ги барам сите преработки, кавери и изведби во живо од настанокот на времето, па до денеска. И така гледаш дошло 4 попладне...

Него, си ја најдов дипломската.
11954584_514483425375899_3960660675726689264_n.jpg
Џабе ти е дипломската кога се закануваш дека ќе маваш со мечиња полнети со камења
#ДискриминиранаНиЕдна
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Досега никој не пријавил нешто такво тотално неарзбирливо, изгледа дека само на тебе ти пречи.
Ајде, во ред нека биде, ќе се трудиме сите да пишуваме правилно... уффффффф!!!
Мајстор си за преувеличување на работите. Самиот ти кажав дека и јас правам грешки. И моето пишување не е совршено, ниту пак сакам да биде, секогаш сум викал дека претерано литературно изразување звучи... неприродно, чудно.
А точките, запирките... заградите и слични работи, дури и кога пишуваш рачно, без да забележиш, го правиш она што јас го посочив. Оставаш празно место, чисто ради прегледност.
Не знам што другите ги нервира, не ме ни интересира, јас си кажав што ме нервира, и не знам што толку се запна и изнервира :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Мајстор си за преувеличување на работите. Самиот ти кажав дека и јас правам грешки. И моето пишување не е совршено, ниту пак сакам да биде, секогаш сум викал дека претерано литературно изразување звучи... неприродно, чудно.
А точките, запирките... заградите и слични работи, дури и кога пишуваш рачно, без да забележиш, го правиш она што јас го посочив. Оставаш празно место, чисто ради прегледност.
Не знам што другите ги нервира, не ме ни интересира, јас си кажав што ме нервира, и не знам што толку се запна и изнервира :)
Воопшто не сум изнервирана, само ми е криво дека ти се нервираш.... а несакам искрено:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena