Сакам да кажам/Сакам да прашам

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Сфаќам, сите правиме милиони правописни грешки, и нормално е, никој не стои на форум со правопис до него, ниту пак ги памти сите правила. Конески мислам дека ни Симон Саздов не го знае на памет цел. Ама луѓе бе, по запирка и точка следи празно место. И да не знаеш, тоа од естетика се гледа. Ве молам... внимавајте. Сакав да пишувам на темата што е за самоубиство, се изнервирав од хаосот што го начекав и не пишувам. Ќе протестирам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

mimicka

Нов член
12 септември 2015
2
0
1
36
mene me interesira zosto otkako zamoliv za pomos so kliknuvanje na moeto video eden pametnjakovic mi go napravi banner ili spam......a toa ne bese toa bese samo edno smesno video.......zatoa ke ve molam uste ednas da go poglednete moeto video KOE NE E VIRUS ILI SPAM........
 
Последна промена од модератор:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
mene me interesira zosto otkako zamoliv za pomos so kliknuvanje na moeto video eden pametnjakovic mi go napravi banner ili spam......a toa ne bese toa bese samo edno smesno video.......zatoa ke ve molam uste ednas da go poglednete moeto video KOE NE E VIRUS ILI SPAM.......
1. Свежо регистриран лик што веднаш постира за лична реклама, може да се земе предвид ко спамер.
2. Френдли адвајс: има тема за смешни видеа каде би прошло посоодветно, па и неизбришано ако не се нагласи дека е ловење кликови.
3. Го прекршуваш и правилото за пишување кирилица...што и не е страшно за почетник, туку чисто информативно. :)

Слободно прошетај по форумов, дружи не, дискутирај, па ако вреди, и те како може да ти „помогнеме“ со кликање на видеата. Настрана впечатокот, ваквото ловење прегледи не само што ништо не би говорело за квалитетот, туку и е обратнопропорционално со шансите некој навистина да се заинтересира да кликне.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Сфаќам, сите правиме милиони правописни грешки, и нормално е, никој не стои на форум со правопис до него, ниту пак ги памти сите правила. Конески мислам дека ни Симон Саздов не го знае на памет цел. Ама луѓе бе, по запирка и точка следи празно место. И да не знаеш, тоа од естетика се гледа. Ве молам... внимавајте. Сакав да пишувам на темата што е за самоубиство, се изнервирав од хаосот што го начекав и не пишувам. Ќе протестирам.
Одамна ти протестираш, додуше некогаш си во право но повеќепати за небитни работи...точка, запирка, празно место.....ете од каде ти е инсомнијата!
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Одамна ти протестираш, додуше некогаш си во право но повеќепати за небитни работи...точка, запирка, празно место.....ете од каде ти е инсомнијата!
Пред но треба запирка, а по трите точки празно место. И не е небитно нешто, ко што кажа Анхис, грдо изгледа. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Пред но треба запирка, а по трите точки празно место. И не е небитно нешто, ко што кажа Анхис, грдо изгледа. :D
Грдо изгледаш и ти во гаќите, но мораме да те гледаме:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: *V******