Сакам да кажам/Сакам да прашам

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДП Имам самсунг галакси,и денеска случајно додека вежбав на екранот ми се појави сликичка за контакти и името на една школска.Де ако знае некој како да го избришам од екранот? Пробав со влечење да го ставам во контакти ама не сака,дури го избришав и бројот али сеуште стое. Знам дека може не е нешто којзнае колку лошо,ама сеа зошто да биде де? :mad Плус ако женската го виде името на другаркава ќе ми рече шо има ти да го ставаш нејзиниот број на главниот екран? :D Помош?!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
СДП Имам самсунг галакси,и денеска случајно додека вежбав на екранот ми се појави сликичка за контакти и името на една школска.Де ако знае некој како да го избришам од екранот? Пробав со влечење да го ставам во контакти ама не сака,дури го избришав и бројот али сеуште стое. Знам дека може не е нешто којзнае колку лошо,ама сеа зошто да биде де? :mad Плус ако женската го виде името на другаркава ќе ми рече шо има ти да го ставаш нејзиниот број на главниот екран? :D Помош?!
кога го влечиш објектот долу се појавува канта? или пробај со притискање повеќе време и види што ќе направи. или па барај го менито за најбарани контакти.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
кога го влечиш објектот долу се појавува канта? или пробај со притискање повеќе време и види што ќе направи. или па барај го менито за најбарани контакти.
Се снајдов,ја најдов кантата.Фала многу.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aquarius

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Сакам да кажам дека, по долго размислување и смислување на идеи, во план ми е во првиот квартал од 2014 да си ставам тетоважа.

Поточно 7 тетоважи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aquarius

TheQueen

Истакнат Член
2 ноември 2013
495
376
173
Планетата Земја
Е, не е можно толку да сум заспана! Како по ѓаволите можев да фрлам тројка на нашиот кош....и да ПОГОДАМ?!
Ми доаѓа да си ја треснам главата од ѕидот!:mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
tumblr_mhs8yuhEG21rk4zcfo1_500.gif
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
existence тука си ај хелп неможем фајлот на ексел да си го отворам имам ставено лозинка а сга не ми ја прифака неможе човек ни порака да ти пише па тука :zelen