1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Добро утро пријатели!
  Еве еден поздрав од мене!
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dovefox

  dovefox Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Некои луѓе не го заслужуваат вашето внимание.Следниот пат проценете подобро.
   
  На alba, Ballet is my life и 123456789deset им се допаѓа ова.
 3. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
  СДП, ако некој бил во Торони, на вториот крак, би сакала да сподели импресии од неговото искуство?
  Сакам да одам во август. Најважна ми е плажата и водата. Се разбира ме интересира и дали има продавници, дуќани, таверни (не барам многу, барем доволно, за прошетка, кафе, ручек).
   
 4. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  добра плажа има, посебно за деца е во август може и медузи да има
  местото не е многу големо онака... шеталиште има по цела должина доволно за тоа што бараш


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Laila му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Toroni ima ibava dolga siroka pesocna plaza so kafebarovi (dle od niv mnogu fino sredenis o lezalki i se propratno). Vodata e preubava.
  Ima i nekolku tavernicki...dve tri dukancinja, giro, palacinki, nesto animacija za deca....ima se i mene mi se dopadna. Jas bi odela pak
   
  На Laila и Ananas им се допаѓа ова.
 6. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  ако во меѓувреме не се сменило нешто...
  најбитното го нема за недај боже
  амбуланта и аптека


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Laila му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ananas

  Ananas Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  32
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ananas

  Ananas Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  32
  Штотуку разговарав со Ана од телеком, милозвучен глас... #краткаплатонскаприказна
   
 9. Ananas

  Ananas Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  32
  Под итно да се пуштат детективи-психијатри во лов на лица со професионална деформација што јадат лајна на плажи, во недела, за нивната мочана работа, по што уловените лица под итно да се однесат во психијатриска болница.
   
  На Prashina и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 10. Наташа557

  Наташа557 Нов член

  Зачленет на:
  9 август 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  4
  Се поклонуваат 2 мачиња (женскo и машкo), стари 2 месеци, постојано се галат, предат и се доста дружељуби и расположени за игра. Се даваат за чување и во дворче и дома по ваш избор. број за контакт: 077922569 - Скопје 67434692_373335980034987_5311371413972582400_n.jpg 67480884_444167736179334_2994155971309207552_n.jpg 67814149_455449221964927_4745706126392164352_n.jpg
   
  На alba, dovefox, Ananas и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: