1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  јас ништо не сфатив


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Што тоа?
   
 3. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Никој нема? Ајде бе...
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Хола амигос:):) Што има?
   
 5. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  Христос Воскресе
  за многу години нека е


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На violetmoon и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 6. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  21
  Сакам да кажам дека ми е предосадно! :patos
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Сакам да прашам
  Трчаше некој на маратон денес? Јас сакам следната година
   
 8. milenaa

  milenaa Нов член

  Зачленет на:
  7 мај 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  2
  добро ве најдов и да ви се пофалам со мојот сајт https://cageri.mk :)
   
  #16068 milenaa, 7 мај 2019
  Последна промена: 7 мај 2019
  На Ananas и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 9. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Ова шала е или?
   
 10. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Некој да ми препорача фитнес центар? Да се стварно добри луѓето што работат таму и да нема гужва во попладневните часови.
   

Сподели: