Сакам да кажам/Сакам да прашам

Ballet is my life

Истакнат Член
9 јуни 2018
298
104
353
Сакам да прашам
Трчаше некој на маратон денес? Јас сакам следната година
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Некој да ми препорача фитнес центар? Да се стварно добри луѓето што работат таму и да нема гужва во попладневните часови.