1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  ми фалат некои членови а најмногу казнените поени :patos

  Дека сте бе староседелци од 2к12, замрел форумот има некои нови клинци ама не се интересни, ако се активирате викајте (pivo)
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  подобро остани си у минатото ко до сега


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Добро утро на сите.
  Дали некој знае каде и како можам да пријавам компанија која врши превоз на патници? Станува збор за неколку мали автобуси кои сериозно, сериозно се оштетени, некои имаат дупки кај подот до тркалата, сите пропуштаат вода од кровот и е ужасно валкано во нив. Сопственикот има силни врски со дел од МВР и затоа ем нема конкуренција ем никој не го чепка. Сакам да го уништам пред да настане сериозна несреќа.
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Пак треба да пријавиш во полиција или кај некој инспектор. Немаш и ти некој познат тамо? Мора да го проверат автобусот. (think)
   
 5. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Чим има јаки врски џабе е да го пријавиш оваа наша земја.
   
 6. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Некој начин за пријавување надвор...? Имам снимки и слики.
   
 7. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Ќе проверат само на хартија. А осеќам дека ќе се случи несреќа. Се виткаат автобусите, се расипуваат редовно...ќе се случи нешто
   
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Тоа се случи со еден гостиварски автобус Дурмо Турс. И имаш право, и после несреќата се случија уште неколку непријатности, им застанувал автобусот, проблем со гумите. Нема никогаш да се опаметат, и после несреќата, брзо си возат, се собираат повеќе патници отколку што собира автобусот. Што да кажам друго?
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Сакам да прашам како се брише профилот од овој форум? Не сакам повеќе да ми биде активен профилот. Ако не може сама да го избришам профилот, модераторот слободно може да го направи тоа.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Зошто... :(
   

Сподели: