1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Where? :)
   
 2. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  98
  Everywhere
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  прашањево брат...
  тешко дека некој ке ти одговориа ти у меѓувреме намали тоа критериумите малку


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Душичка па млад си уште што се брзаш поживеј си уште малку ;)
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Од тоа "поживеј си" помислив дека во врска нема живот веќе хахах
   
  На escape и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  хаха па искрено и не си далеку од точниот одговор :D
   
  На 123456789deset и Ananas им се допаѓа ова.
 7. ladydy

  ladydy Нов член

  Зачленет на:
  7 април 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Здраво :)
  Ако некој од вас има полагано Телк Б2 по германски јазик да ми каже кои теми ги имавте во писмениот дел.
  Поздрав (inlove)
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  добра ноќ Македонијо


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 9. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Интересно е ова со апсењето на Асанж.
  Уапсија негов двојник.
   
 10. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Se isplasivte da pisuvate mislenja otkako kazav deka nekoi od maskite clenovi taka mi pravele po privatni poraki? Ne e dozvoleno pisuvanje na latinica, a takvo odnesuvanje e dozvoleno. Ili drugite maski si mislat deka e vo red toa.
   

Сподели: