1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Marceloo

  Marceloo Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali ste imale potreba da odite na psiholog ednostavno da si gi kazete makite problemite da razgovarate.
   
 2. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Мислам дека секој нормален човек имал и има таква потреба. И не е ништо надвор од светов, ниту срамно, ниту пак си на чекор до лудило ако имаш потреба од такво нешто.


  п.с. Влегов на темава за да си пишам Здраво бре луѓе, како сте, што праите, дали сте побудни од претходниот пат, ама сфатив дека сè поуспани сме сите :)
   
  На Prashina, violetmoon и Marceloo им се допаѓа ова.
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Поради тоа што сакам да пробам кинеска храна, каде има низ Скопје кинески ресторани?
   
 4. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  19
  Да,сум била.И пак планирам да одам.Понекогаш е подобро да се разговара со странец отколку со свој.
   
  На Marceloo и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 5. Marceloo

  Marceloo Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Kako vie bi postapile mu pisuvam na drugar pr za iskacanje i na seen me ostava nekolku pati do sega se dodeka ne mu pisam use ednas ne vraaka so se druzine ne sme skarani niso
   
 6. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Ја ќе престанам да му пишувам. Можеби се дружел со тебе додека не најде ново друштво и те заборавил на некој начин.
   
  На escape и Ananas им се допаѓа ова.
 7. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  24
  Имаш среќа, јас добивам две три пораки месечно, бараат пари на заем. Нормално не давам ни денар јер, еднаш не се појавиле со порака за на пијачка.
   
  На Marceloo, Stojne, escape и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  19
  Јас би го откачила.
   
  На Marceloo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Во последно време "никнаа" доста музички емисии, па ете си се замислив зашто нема некој да се пријави со некоја ваква песничка... :unsure

  :)
   
  На Marceloo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Мини одморот заврши.Назад кон обврските и работата.
   

Сподели: