1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Родителите фатени на „дело''

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Taa Sum.., 6 јули 2012.

 1. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  [​IMG]

  :D

  Ги немам фатено,срека зошто ако ги фатам после ептен срам ке ми биде :D
   
  На Caci и 84 sk_Y ^_- им се допаѓа ова.
 2. Anacal

  Anacal Полноправен Член

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  29
  Моиве се оддамна разведени, така што не сум имала шанса да ги начекам. Ама го имам начекано татко ми со новата му жена, тогашна девојка.:)
   
 3. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Не сум ги фатила до сеа, ама тие ак имет секс то е убо и се среќни (знам дека имет) :svirka
   
 4. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Не ги фатив,ама имав наидено на стенкања и заклучена врата кога бев на одмор во Мк,но тоа беше кога имав 22 години.Собите ни беа една до друга и ги слушнав како викаа.Ама па ми беше многу мило што тогаш се уште се сакаа како и кога биле млади.
   
 5. Tetovchanka^^

  Tetovchanka^^ Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  94
  Ги фатив кога бев 8-мо одделение . Знаев што прават , ама се напраив како ништо да не видов . Забораиле луѓето да заклучат врата , а сестра ми ме цркна да ја прашам мама дали и го видела каишот некаде . И така одам јас ни троп ни чук , влетувам во спална и што да видам :eek ништо , набрзинка прашав што ми требаше и избегав :D после ми беше срам во очи да ги гледам ама бидна :rofl

  Не ми е ништо гадно тоа , сега малку е чудно да , ама и тие се луѓе и сакаат да се опуштат некогаш :)
   
  На Weed_lover му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Weed_lover

  Weed_lover Нов член

  Зачленет на:
  24 декември 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  ко имав 8-9 год не се сеќавам точно станав од спиење и одев до вц и од спалната се слушаше крцкање на креветот воздишки стенкање и дека сами живеевме со мајка ми си реков влезе кредец и ја тепа и влегов и мама беше врз тогашниот дечко и ја прашав мамо шо прајш и се сврти и ми рече го масирам чичкото оди да спиеш и си продолжија со работа затворив врата и заминав да мочам си легнав пак и немаше поќе звуци :rofl::rofl:
   

Сподели: