Родителите фатени на „дело''

Anacal

Полноправен Член
19 јануари 2013
45
29
18
Моиве се оддамна разведени, така што не сум имала шанса да ги начекам. Ама го имам начекано татко ми со новата му жена, тогашна девојка.:)
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Не ги фатив,ама имав наидено на стенкања и заклучена врата кога бев на одмор во Мк,но тоа беше кога имав 22 години.Собите ни беа една до друга и ги слушнав како викаа.Ама па ми беше многу мило што тогаш се уште се сакаа како и кога биле млади.
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
212
134
653
Ги фатив кога бев 8-мо одделение . Знаев што прават , ама се напраив како ништо да не видов . Забораиле луѓето да заклучат врата , а сестра ми ме цркна да ја прашам мама дали и го видела каишот некаде . И така одам јас ни троп ни чук , влетувам во спална и што да видам :eek ништо , набрзинка прашав што ми требаше и избегав :D после ми беше срам во очи да ги гледам ама бидна :rofl

Не ми е ништо гадно тоа , сега малку е чудно да , ама и тие се луѓе и сакаат да се опуштат некогаш :)
 
  • Like
Реакции: Weed_lover

Weed_lover

Истакнат Член
24 декември 2018
6
3
103
ко имав 8-9 год не се сеќавам точно станав од спиење и одев до вц и од спалната се слушаше крцкање на креветот воздишки стенкање и дека сами живеевме со мајка ми си реков влезе кредец и ја тепа и влегов и мама беше врз тогашниот дечко и ја прашав мамо шо прајш и се сврти и ми рече го масирам чичкото оди да спиеш и си продолжија со работа затворив врата и заминав да мочам си легнав пак и немаше поќе звуци :rofl::rofl: