1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Родителите фатени на „дело''

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Taa Sum.., 6 јули 2012.

1. МериСелест

МериСелест Староседелец

Зачленет на:
    24 април 2012
    Мислења:
    2,007
    Допаѓања:
    3,215

:D

Ги немам фатено,срека зошто ако ги фатам после ептен срам ке ми биде :D

На Caci и 84 sk_Y ^_- им се допаѓа ова.
  2. Anacal

Anacal Полноправен Член

Зачленет на:
    19 јануари 2013
    Мислења:
    45
    Допаѓања:
    29
    Моиве се оддамна разведени, така што не сум имала шанса да ги начекам. Ама го имам начекано татко ми со новата му жена, тогашна девојка.:)

3. Lovely*-*

Lovely*-* Староседелец

Зачленет на:
    27 мај 2012
    Мислења:
    230
    Допаѓања:
    164
    Не сум ги фатила до сеа, ама тие ак имет секс то е убо и се среќни (знам дека имет) :svirka

4. Fashion.Lover

Fashion.Lover Староседелец

Зачленет на:
    19 февруари 2015
    Мислења:
    297
    Допаѓања:
    83
    Не ги фатив,ама имав наидено на стенкања и заклучена врата кога бев на одмор во Мк,но тоа беше кога имав 22 години.Собите ни беа една до друга и ги слушнав како викаа.Ама па ми беше многу мило што тогаш се уште се сакаа како и кога биле млади.

5. Tetovchanka^^

Tetovchanka^^ Староседелец

Зачленет на:
    21 јуни 2016
    Мислења:
    177
    Допаѓања:
    94
    Ги фатив кога бев 8-мо одделение . Знаев што прават , ама се напраив како ништо да не видов . Забораиле луѓето да заклучат врата , а сестра ми ме цркна да ја прашам мама дали и го видела каишот некаде . И така одам јас ни троп ни чук , влетувам во спална и што да видам :eek ништо , набрзинка прашав што ми требаше и избегав :D после ми беше срам во очи да ги гледам ама бидна :rofl

Не ми е ништо гадно тоа , сега малку е чудно да , ама и тие се луѓе и сакаат да се опуштат некогаш :)

На Weed_lover му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Weed_lover

Weed_lover Нов член

Зачленет на:
    24 декември 2018
    Мислења:
    6
    Допаѓања:
    3
    ко имав 8-9 год не се сеќавам точно станав од спиење и одев до вц и од спалната се слушаше крцкање на креветот воздишки стенкање и дека сами живеевме со мајка ми си реков влезе кредец и ја тепа и влегов и мама беше врз тогашниот дечко и ја прашав мамо шо прајш и се сврти и ми рече го масирам чичкото оди да спиеш и си продолжија со работа затворив врата и заминав да мочам си легнав пак и немаше поќе звуци :rofl::rofl:

Сподели: