1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Родителите фатени на „дело''

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Taa Sum.., 6 јули 2012.

 1. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Сум ги фатила еднаш кога бев помала. Тие мислат спијам, а јас се разбудив и им отидов во спалната. Луѓето си работеа, а ја тивко отворам врата за да не ги разбудам ако случајно спијат (внимателно дете бе). И глеам праат нешто шо не знам зошто го прават и си гледам така од врата, ни А ни Б.
  Утрото ја отеков мајка ми од прашување што правеле и зошто тоа го правеле :sram

  :giggle
   
  На 84 sk_Y ^_-, Taa Sum.. и Coelho им се допаѓа ова.
 2. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Ги немам начекано, ама ми се има случено да си го заборавам мобилниот во спалната, и кога појдов да го земам вратата беше заклучена. Сигурно не ја заклучиле онака.. (nod)
   
  На Taa Sum.. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Praetorian

  Praetorian Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  325
  Допаѓања:
  395
  Не дај боже, не сум ги фатил до сеа, а да го видам тоа ќе повратам.
   
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Не сум до сега. :biggrin
   
 5. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Зошто да повратиш?
  Извини вака ама ме зачуди реченицава.


  Јас... не сум имал вакво искуство, не сум можел да имам :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Не дека буквално би повратила,но ете и мене ме згрозува помислата како би се чувствувала буквално ако ги начекам.
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ~ Скарлетка ~

  ~ Скарлетка ~ Активен Член

  Зачленет на:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
  ја не знам што барам у темава пошто со еден родител сум растена ама кога ја пточитав темата ми текна на момент од Modern Family кој сакав да го споделам. Е пошто не го најдов на боље снимка, глејте фуш ама ќе ја сватите поентата де ;)
   
 8. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Несум ги фатила до сега,ама и да ги фатам нема ништо тука ѕа повраќање и тие се луѓе :)
   
  На parvati и Snow им се допаѓа ова.
 9. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Ххахахаха ...
  Не сум ги видел ама сум осетил (слушнав) :rofl:biggrin
   
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Пред некој дн беше закључена дненва соба, чудно : )
  ја си продужи у моју собу...
  да не ме сфати некој погрешно , наечер беше тој : ) иако викам пред некој дн, ипак наечер беше
  сексаф се мои бе па што : )
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: