1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Родителите фатени на „дело''

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од Taa Sum.., 6 јули 2012.

 1. Taa Sum..

  Taa Sum.. Староседелец

  Зачленет на:
  17 април 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  444
  Ви се има ли случено да ги фатите родителите на ''дело''?
  Нивната реакција? а вашата?
  Споделете искуства :)
   
 2. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Пиши ти прва.. :D
  Бтв ги немам фатено..
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 3. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
 4. Taa Sum..

  Taa Sum.. Староседелец

  Зачленет на:
  17 април 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  444
  Не ги немам фатено :)
   
 5. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  И јас не сум ги фатила :giggle
   
  На Taa Sum.. му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Не сум ги фатил..:rofl
   
  На Taa Sum.. му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  приметиги едн пут ептен мал, амааа не ги виде, само осети дека ке се кецнеф : ) знам четфртак беше 94'
   
  На Шмекси и Taa Sum.. им се допаѓа ова.
 8. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Кога бев кај братучетками читавме по гламстик или фемина незнам која страна беше како ги фаќале родителите..
  ЈАС СЕМОЧАВ ОД СМЕА !
   
  На 84 sk_Y ^_- и Taa Sum.. им се допаѓа ова.
 9. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Ги имам фатено. Трауматично искуство, не сакам да навлезам во детали.

  Бев мал, ги видов, ја натерав мајка ми да ми вети дека никогаш повеќе нема да ги прават тоа (ваааажииии). Од тогаш ги немав фатено и спиев мирно навечер бидејќи бев убеден дека никад повеќе во животот нема да имаат секс (ваааажииии).

  По неколку години, кога всушност почнав да осознавам повеќе за сексот, сватив дека на мајка ми ветувањето било лага. Сега сум свесен што всушност се случува во спалната на моите и немам никаков проблем.

  Се случува понекогаш да ги зезам, да им кажам да се малку по тивки, да им кажам дека креветот им крцка... И се смееме. :|

  Нормални сме, ветувам. Само многу либерално/слободно/отворено семејство.
   
  На 84 sk_Y ^_-, Oleri, ~ Скарлетка ~ и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  Сеуште не :D
   

Сподели: