Родителите фатени на „дело''

Taa Sum..

Староседелец
17 април 2012
233
444
1,063
Скопје
Ви се има ли случено да ги фатите родителите на ''дело''?
Нивната реакција? а вашата?
Споделете искуства :)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
приметиги едн пут ептен мал, амааа не ги виде, само осети дека ке се кецнеф : ) знам четфртак беше 94'
 
  • Like
Реакции: Шмекси and Taa Sum..

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Кога бев кај братучетками читавме по гламстик или фемина незнам која страна беше како ги фаќале родителите..
ЈАС СЕМОЧАВ ОД СМЕА !
 
  • Like
Реакции: 84 sk_Y ^_- and Taa Sum..

Coelho

Староседелец
2 април 2012
286
493
663
Скопје
Ги имам фатено. Трауматично искуство, не сакам да навлезам во детали.

Бев мал, ги видов, ја натерав мајка ми да ми вети дека никогаш повеќе нема да ги прават тоа (ваааажииии). Од тогаш ги немав фатено и спиев мирно навечер бидејќи бев убеден дека никад повеќе во животот нема да имаат секс (ваааажииии).

По неколку години, кога всушност почнав да осознавам повеќе за сексот, сватив дека на мајка ми ветувањето било лага. Сега сум свесен што всушност се случува во спалната на моите и немам никаков проблем.

Се случува понекогаш да ги зезам, да им кажам да се малку по тивки, да им кажам дека креветот им крцка... И се смееме. :|

Нормални сме, ветувам. Само многу либерално/слободно/отворено семејство.