1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Роденденски подароци

Дискусија во форумот 'Астрологија' започната од Selma, 29 февруари 2012.

 1. end.

  end. Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  78
  Риби
  Сакаат наједноставна роденденска забава со нивните пријатели и роднини. Мирлизливи свеќи, убави цвеќиња се добри подароци за нив.
  шо е вистина,вистина е :D
   
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  За лав точно е. Најмногу сакам кога ми носат облека или накит. Но, најмногу се радувам на пари :D :D
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Близнак сум, и баш ТИВКА? Не верувам дека би ја направила тивка забавата (happy)
  Ако веќе правам забава, ќе ја направам од причина дека САКАМ ДА ЧАСТАМ. Подароците и не ми се толку битни, ама ако веќе некој подарува, креативно и интересно (не мора скапо), нешто шо ја го сакам итн. ^_^
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 4. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  Риби
  Сакаат наједноставна роденденска забава со нивните пријатели и роднини. Мирлизливи свеќи, убави цвеќиња се добри подароци за нив.:unsure
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Риби
  Сакаат наједноставна роденденска забава со нивните пријатели и роднини. Мирлизливи свеќи, убави цвеќиња се добри подароци за нив.

  Многу точно.
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259

  Точно е (think)
   

Сподели: