Роденденски подароци

end.

Полноправен Член
3 март 2012
72
78
18
Риби
Сакаат наједноставна роденденска забава со нивните пријатели и роднини. Мирлизливи свеќи, убави цвеќиња се добри подароци за нив.
шо е вистина,вистина е :D
 

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
803
693
За лав точно е. Најмногу сакам кога ми носат облека или накит. Но, најмногу се радувам на пари :D :D
 
  • Like
Реакции: end.

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Близнак сум, и баш ТИВКА? Не верувам дека би ја направила тивка забавата (happy)
Ако веќе правам забава, ќе ја направам од причина дека САКАМ ДА ЧАСТАМ. Подароците и не ми се толку битни, ама ако веќе некој подарува, креативно и интересно (не мора скапо), нешто шо ја го сакам итн. ^_^
 
  • Like
Реакции: end.

marjan

Истакнат Член
13 февруари 2012
489
657
93
Bitol, Bitola, Macedonia
Риби
Сакаат наједноставна роденденска забава со нивните пријатели и роднини. Мирлизливи свеќи, убави цвеќиња се добри подароци за нив.:unsure
 
  • Like
Реакции: end.

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Риби
Сакаат наједноставна роденденска забава со нивните пријатели и роднини. Мирлизливи свеќи, убави цвеќиња се добри подароци за нив.

Многу точно.
 
  • Like
Реакции: end.