Религиски филмови и документарци

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Дечки, не ќе е лошо малку и да се дискутираат видеава.
Линкови сите можеме да ставиме и само да се трупаат коментари од типот „Да, и јас го гледав/Го немам гледано“ и „Интересно/Тиња видео“...
Можат баш убави, нови теми да произлезат од некое вакво видео.
 

Marijaaa

Истакнат Член
30 мај 2015
65
116
343
Прекрасен документарен филм, вреди да се одвои половина час и да се погледне! ;)
 
  • Like
Реакции: diva orhideja